Medyum Ali Gürses

Aşk ve Bağlama Vefki

İnsanların özel hayatlarında karşılaştıkları sorunlar için manevi alemlerin gücüne başvurması gayet normal bir durum olarak kabul edilir. Tarih boyunca, en önemli kişiler, devlet büyükleri, hatta krallar bile medyum hocalardan yardım talep etmiş, medyumlar ise bilgileri ve ilimleri sayesinde bu güçten yararlanılmasına vesile olmuştur. Bağlama vefki de dahil olmak üzere çeşitli çalışmaları içerebilen bu manevi uygulamalar, binlerce yıl boyunca insanlık tarihinde önemli yer tutmuştur.
Bugün, insanların maneviyata olan ilgisi daha az gibi görünse de aslında bu durumun tam tersi söz konusudur. Bağlama vefki de dahil olmak üzere çok farklı büyü çalışmaları yapan medyum hocalar, tıpkı geçmişte olduğu gibi bugün de insanlardan çok ciddi talep görmektedir.
Bağlama vefki gibi insanların ilişkilerinde düzelmeler sağlayan, yerine göre hayatınızı bile baştan aşağı değiştirebilecek olan çalışmalar çok daha fazla ilgi çekmektedir. Bu çalışmalar sayesinde düzelen evlilikler, ilişkiler, insanlara huzur sağlamaktadır.
Bağlama vefki çok popüler bir büyü uygulaması olarak bilinir. Bu sayede, bu büyünün sayısız tekniği, alternatifi ortaya çıkmıştır. Mum ile yapılan bağlama vefki de bu çalışmalar arasında önemli yer tutar.

Vefkler sırasında tercih edilen yöntemler kişilerin enerjisine ve taleplerine göre değişmektedir. Bağlama vefkinde mum yöntemi tercih edildiğinde, iki insanın enerjisini taşıyan birer nesneye ihtiyaç duyulur.
Medyum hoca, bu büyüyü yaparken öncelikle nesneler üzerinden büyülenecek olan kişilerin enerjilerine erişir. Bu enerjilerde çeşitli incelemeler yaparak, büyü için uygun olup olmadığına karar verir. Bağlama vefki yapılmasında herhangi bir sakınca bulunmuyorsa çalışmaya başlanır.
Mumların altına yerleştirilen, yüzük, kolye veya saç teli gibi nesneler çeşitli dualar okunarak büyülenir. Bu duaların neler olacağı, medyum hocalar tarafından bilinen, havas ve ledün gibi ilimler aracılığıyla öğrenilir. Bağlama vefki yapacak bir medyumun tüm bu ilimler konusunda uzman olması gereklidir.
Büyü, mumlar eriyene kadar devam eder. Mumlar eridikten sonra medyum hocalar bazı ek uygulamalar yaparak büyüyü tamamlamaktadır. Akabinde ise manevi alemlerde oluşan enerjiler hemen tesirini göstermeye başlar, bağlama vefkinden istenen sonucun alınması sağlanır.

Bir medyum hoca, bağlama vefki de dahil olmak üzere herhangi bir büyü çalışmasına başlamadan önce yaptığı incelemelerde, tutmayacak Vefkleri tespit ederek o çalışmaları yapmayı kabul etmeyecektir. İşinin ehli bir medyuma bağlama vefki yaptırıyorsanız, bu büyüde kullanılan yöntem her ne olursa olsun etkisinin yüksek olacağından emin olabilirsiniz.
Medyumlar, büyünün tutmaması durumunda mağduriyet yaşatmamak adına gereken ek çalışmaları yapacak, istenen sonucu almanız için yardımcı olacaktır. Bu gibi durumlarda, herhangi bir problemle karşılaşmamak adına her zaman güvenilir medyumlar tercih edilmelidir.

Medyum Ali Gürses Hoca aşk büyüsü, bağlama büyüsü, rızık açma büyüsü, kısmet açma büyüsü, ikna büyüsü, büyü bozma, yıldızname gibi birçok konuda çalışmalarını yürütüyor. Medyum Ali Gürses‘e 0535 590 62 75 numaralı telefondan veya medyumalibey@gmail.com mail adresinden ulaşılabilir.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

2 Yorum

  • Reply Burak at

    Hiç inanmayan biri olarak inancım medyum ali gürses vesilesiyle tekrar yerine geldi diyebilirim. Daha önce büyü de yaptırmadım yaptırana da inanmadım. Arkadaşımın ısrarı neticesiyle ali gürses hoca ile konuştum. Eşimden ayrılalı iki sene olmuştu terk eden taraf oydu. Çok mesaj attım ama beni her yerden engelledi. Papaz büyüsü yaptırdım, ali hocanın yaptığı büyü iki haftada bana istediğim sonucu verdi. Başta yine inanamadım ben bu duruma çünkü belki başka bir şey olmuştur diye düşündüm. Eşimle aramız düzeldikten sonra ne olduğunu sordum, bana ben olmadan çok huzursuz hissettiğini söyledi. rüyasında görmüş, hiç düşünmese bile aklındakiler karışmaya başlamış falan. Ali hoca bana neler olacağını kaç günde olacağını hep söylemişti. Artık büyüye ve bu işlere çok başka bakıyorum gerçekten varmış denildiği kadar bir kendisinden bilgi alın derim

  • Reply ALİ GÜRSES at

    ALMANYADAN SELAM, ALİ GÜRSES HOCANIN PAPAZ BÜYÜSÜ GEÇTİĞİMİZ AY ELİME ULAŞTI. BİR HAFTADA KARGOYA VERDİ. BÜYÜYÜ OĞLUM VE EŞİNİN TEKRAR BARIŞMASI İÇİN YAPTIRMIŞTIM. 1 – 21 GÜN ARASI BİR SÜREDE ETKİSİNİN GÖRÜLECEĞİNİ SÖYLEYEREK ÇALIŞMAYA BAŞLADI. ALİ HOCANIN BÜYÜSÜ BANA ULAŞTIKTAN SONRA DEDİĞİ ŞEKİLDE KULLANDIM, ÜÇ GÜN SONRA ARALARI BİRDEN BİRE İYİYE GİTMEYE BAŞLADI. BANA GELİP HER ŞEYİN DAHA İYİ OLDUĞUNU ANLATTI. BÜYÜDEN HABERLERİ YOK AMA MEDYUM ALİ GÜRSES HOCA SAYESİNDE YUVALARI DAHA İYİYE GİDİYOR. İNŞALLAH BÖYLE GİTMEYE DEVAM EDER.

  • Leave a Reply