Medyum Ali Gürses

Aşk ve Bağlama Vefki

İnsanların özel hayatlarında karşılaştıkları sorunlar için manevi alemlerin gücüne başvurması gayet normal bir durum olarak kabul edilir. Tarih boyunca, en önemli kişiler, devlet büyükleri, hatta krallar bile medyum hocalardan yardım talep etmiş, medyumlar ise bilgileri ve ilimleri sayesinde bu güçten yararlanılmasına vesile olmuştur. Bağlama vefki de dahil olmak üzere çeşitli çalışmaları içerebilen bu manevi uygulamalar, binlerce yıl boyunca insanlık tarihinde önemli yer tutmuştur.
Bugün, insanların maneviyata olan ilgisi daha az gibi görünse de aslında bu durumun tam tersi söz konusudur. Bağlama vefki de dahil olmak üzere çok farklı büyü çalışmaları yapan medyum hocalar, tıpkı geçmişte olduğu gibi bugün de insanlardan çok ciddi talep görmektedir.
Bağlama vefki gibi insanların ilişkilerinde düzelmeler sağlayan, yerine göre hayatınızı bile baştan aşağı değiştirebilecek olan çalışmalar çok daha fazla ilgi çekmektedir. Bu çalışmalar sayesinde düzelen evlilikler, ilişkiler, insanlara huzur sağlamaktadır.
Bağlama vefki çok popüler bir büyü uygulaması olarak bilinir. Bu sayede, bu büyünün sayısız tekniği, alternatifi ortaya çıkmıştır. Mum ile yapılan bağlama vefki de bu çalışmalar arasında önemli yer tutar.

Vefkler sırasında tercih edilen yöntemler kişilerin enerjisine ve taleplerine göre değişmektedir. Bağlama vefkinde mum yöntemi tercih edildiğinde, iki insanın enerjisini taşıyan birer nesneye ihtiyaç duyulur.
Medyum hoca, bu büyüyü yaparken öncelikle nesneler üzerinden büyülenecek olan kişilerin enerjilerine erişir. Bu enerjilerde çeşitli incelemeler yaparak, büyü için uygun olup olmadığına karar verir. Bağlama vefki yapılmasında herhangi bir sakınca bulunmuyorsa çalışmaya başlanır.
Mumların altına yerleştirilen, yüzük, kolye veya saç teli gibi nesneler çeşitli dualar okunarak büyülenir. Bu duaların neler olacağı, medyum hocalar tarafından bilinen, havas ve ledün gibi ilimler aracılığıyla öğrenilir. Bağlama vefki yapacak bir medyumun tüm bu ilimler konusunda uzman olması gereklidir.
Büyü, mumlar eriyene kadar devam eder. Mumlar eridikten sonra medyum hocalar bazı ek uygulamalar yaparak büyüyü tamamlamaktadır. Akabinde ise manevi alemlerde oluşan enerjiler hemen tesirini göstermeye başlar, bağlama vefkinden istenen sonucun alınması sağlanır.

Bir medyum hoca, bağlama vefki de dahil olmak üzere herhangi bir büyü çalışmasına başlamadan önce yaptığı incelemelerde, tutmayacak Vefkleri tespit ederek o çalışmaları yapmayı kabul etmeyecektir. İşinin ehli bir medyuma bağlama vefki yaptırıyorsanız, bu büyüde kullanılan yöntem her ne olursa olsun etkisinin yüksek olacağından emin olabilirsiniz.
Medyumlar, büyünün tutmaması durumunda mağduriyet yaşatmamak adına gereken ek çalışmaları yapacak, istenen sonucu almanız için yardımcı olacaktır. Bu gibi durumlarda, herhangi bir problemle karşılaşmamak adına her zaman güvenilir medyumlar tercih edilmelidir.

Medyum Ali Gürses Hoca aşk büyüsü, bağlama büyüsü, rızık açma büyüsü, kısmet açma büyüsü, ikna büyüsü, büyü bozma, yıldızname gibi birçok konuda çalışmalarını yürütüyor. Medyum Ali Gürses‘e 0535 590 62 75 numaralı telefondan veya [email protected] mail adresinden ulaşılabilir.

Medyum Ali Gürses’in Memurlar.net’e verdiği röportaj
Medyum Ali Gürses’in Haberler.com’a verdiği röportaj
Medyum Ali Gürses’in İstanbul Haber’e verdiği röportaj

Previous Post Next Post

Bu yazılar da ilginizi çekebilir:

10 Yorum

 • Reply melda at

  selam herkese ben ali gurses hoca ile ilgili gorus bildirmek istiyorum. Kendiyle iki defa papaz buyusu uzerine calistim. Birincisi asik etme icindi ikincisi sogutma icindi. Gecen sene yapilan ilk buyu sayesinde bugun hala mutlu bir nisan sürecim var allaha cok sukurler olsun. Ikinciyi de aslinda birazcik benim korkum kiskancligim yuzunden yaptirdim cunku nisanlimin kavgali oldugum bir arkadasi yakin arkadasi devamli temas halinde gonlunu celecek gibi geceleri mesaj atmalar falan derken kac kere uyarmama ragmen gereksiz kiskanclik yaptigim soylendi en son ali hocaya islem yaptirmak durumunda kaldim cok da memnun kaldim artik birbirleriyle gorusmuyorlar bile. Hoca hakkindaki goruslerim bu kadar kesinlikle guvenilir biri onca dolandirici arasinda isini dogru yapanlari da yazmak lazim medyumali.com ali beyin websitesi medyumalibey@gmail mail adresi

 • Reply Ben at

  Ali hocaya işlem için parayı yanlışlıkla iki defa gönderdim, ben farketmemiştim bile hemen bana ulaşıp iademi gerçekleştirdi. Çalışmanın kalitesine zaten hiçbir şey demiyorum, muhteşem bir işlem yapıldı. Dürüstlüğü ve ilgisi gerçekten bu mesleği hakkıyla yaptığını ispatlıyor. Allah razı olsun.

 • Reply Burak at

  Hiç inanmayan biri olarak inancım medyum ali gürses vesilesiyle tekrar yerine geldi diyebilirim. Daha önce büyü de yaptırmadım yaptırana da inanmadım. Arkadaşımın ısrarı neticesiyle ali gürses hoca ile konuştum. Eşimden ayrılalı iki sene olmuştu terk eden taraf oydu. Çok mesaj attım ama beni her yerden engelledi. Papaz büyüsü yaptırdım, ali hocanın yaptığı büyü iki haftada bana istediğim sonucu verdi. Başta yine inanamadım ben bu duruma çünkü belki başka bir şey olmuştur diye düşündüm. Eşimle aramız düzeldikten sonra ne olduğunu sordum, bana ben olmadan çok huzursuz hissettiğini söyledi. rüyasında görmüş, hiç düşünmese bile aklındakiler karışmaya başlamış falan. Ali hoca bana neler olacağını kaç günde olacağını hep söylemişti. Artık büyüye ve bu işlere çok başka bakıyorum gerçekten varmış denildiği kadar bir kendisinden bilgi alın derim

 • Reply ALİ GÜRSES at

  ALMANYADAN SELAM, ALİ GÜRSES HOCANIN PAPAZ BÜYÜSÜ GEÇTİĞİMİZ AY ELİME ULAŞTI. BİR HAFTADA KARGOYA VERDİ. BÜYÜYÜ OĞLUM VE EŞİNİN TEKRAR BARIŞMASI İÇİN YAPTIRMIŞTIM. 1 – 21 GÜN ARASI BİR SÜREDE ETKİSİNİN GÖRÜLECEĞİNİ SÖYLEYEREK ÇALIŞMAYA BAŞLADI. ALİ HOCANIN BÜYÜSÜ BANA ULAŞTIKTAN SONRA DEDİĞİ ŞEKİLDE KULLANDIM, ÜÇ GÜN SONRA ARALARI BİRDEN BİRE İYİYE GİTMEYE BAŞLADI. BANA GELİP HER ŞEYİN DAHA İYİ OLDUĞUNU ANLATTI. BÜYÜDEN HABERLERİ YOK AMA MEDYUM ALİ GÜRSES HOCA SAYESİNDE YUVALARI DAHA İYİYE GİDİYOR. İNŞALLAH BÖYLE GİTMEYE DEVAM EDER.

 • Reply Çok iyi at

  Çok medyum hoca ile çalıştım, daha önce birine söylemek bile istemediğim bir miktar para kaptırdım, parayı alıp engellemişti.Ali Gürses bey ile çalışırken biraz çekinceli yaklaştım geçmiş deneyimlerinden dolayı ama kendisinin yaklaşımı ve yaptığı çalışma düşüncelerimi tamamen değiştirdi. Bana vefk için yaptığı işlem çok başarılı ve etkiliydi. Bundan sonra eğer bir konuda destek almam gerekirse doğrudan Ali Gürses hocayı arayacağım.

 • Reply Wineman at

  Yeni bir alanda iş yapmaya başladım ama işler yolunda gitmedi, bir dost tavsiyesi ile ali hocaya ulaştım. Kafamda, içimde ne varsa döktüm, mail ile iletişime geçmiştim, belki 100 tane mail atmışımdır öyle diyeyim. Her defasında detaylıca cevap aldım, bazen bir satır soru soruyordum yüz satır cevap alıyordum. Üstelik daha çalışmayı yaptırmamış olmama rağmen böyleydi. Ben de güvendim ve hocamla çalışma kararı aldım. Bir haftada rızık açma vefki bana ulaştı. Çok kısa sürede de etkisini görmeye başladım. Uzun süredir beklediğim haberler vefk sayesinde gelmeye başladı. Benim gibi zor durumlara düşen insanların bakması gereken en önemli yer maneviyatmış bunu belirtmek lazım. Ali Gürses hocaya teşekkür ederim, inşallah sorunu olan insanlar da bu sayede çözüme kavuşur (Soranlar için [email protected] Ali beyin mail adresi)

 • Reply Anonim at

  Bir işlem için arkadaşımın daha önce tavsiye etmesi nedeniyle medyum ali gürsese danıştım. Hocamın bana verdiği bilgiler doğrultusunda bir haftada işlem bana teslim edildi. Özellikle hızlı olması gerektiği konusunu belirtmiştim, hocam sağolsun çok ilgilendi ve hızlı şekilde tamamladı. Etkisi çok güçlüydü. Tavsiye ederim kesinlikle.

 • Reply İsimsiz at

  Ben vefk gibi işlerden pek fazla anlamam ama bir dostumun tavsiyesi ile medyum ali gürses hocayla çalışmıştım. Hocanın yaptığı işlem bana bir haftada teslim edildi, nasıl kullanacağımı ve kafamdaki soruları da sorabildim her zaman. Çok ilgili ve canyakın bir yaklaşımı vardı o yüzden baştan beri hiç sorun yaşamadım. Etkisindende şimdilik memnunum inşallah bu şekilde devam eder bende sıkıntımdan kurtulurum

 • Reply Deneyim at

  Ali gürses hocaya ablam için bir vefk işlemi yaptırmıştım. Özel bir konu olduğu için çok detay veremeyeceğim ama işlemin bir hafta gibi kısa bir sürede bana gönderildiğini belirtebilirim. Aynı şekilde etkisi de yaklaşık bir hafta gibi bir sürede görülmeye başladı. Ablam da ben de çok memnun kaldık.

 • Reply Justlive at

  Yurtdışında yaşıyor olduğum için burada medyum hoca bulamamıştım. İnternette okuduğum bir yorum sayesinde Medyum Ali Gürses bey ile konuştum. Kendisi çalışmaya başlamadan önce izin istedi, gönderimde bir sorun çıkıp çıkmayacağını araştırdı, sorun olmayacağından emin olduktan sonra çalışmaya başladı. Bir haftada kargoya verildi işlemim. Burada posta olayları çok sıkıntılı olmasına rağmen sorunsuz ulaştı, en rahat ulaşacağı şekilde araştırıp göndermiş, en ufak bir problem yaşamadım ne öncesinde ne teslim aşamasında. Kendisinin verdiği sürelerde de çalışmanın etkisini almayı başardım. Özetle vefk konusunda gerçekten denildiği gibi işinin uzmanı bir isim. Bugüne kadar çalıştığım hocalar içinde en iyisi olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim.

 • Leave a Reply