Medyum Ali Gürses

Evliliğimizde Büyü Olup Olmadığını Nasıl Anlarım?

Eşlere yapılan büyülerin sayısında ciddi bir artış yaşanmaktadır. Teknoloji ilerledikçe kendisini maddi olarak tatmin eden ancak manevi olarak tatmin edemeyen kişiler, bunun çözümünü büyülerde aramaktadır. Kıskanç bir eski sevgili, istenmeyen bir gelin veya damat büyünün yapılması için yeterli şartlardandır. Evliliğimizde büyü olup olmadığını nasıl anlarım sorusunu soran kişi ise evliliğini kurtarmak için her şeyi göze almaya hazırdır.

Evliliklere büyü yapılmasına giderek daha fazla rastlanmaktadır. Medyumlara gelen istekler de hem bu büyülerin yapılması hem de büyülerin bozulması yönünde olmaktadır. Büyü konusunda her türlü ihtiyaca cevap verebilen medyumlar, onların yapılması ve bozulması esnasında etkin bir şekilde çalışmalar yaparlar.

Büyü ile ilgili şüphelerinizi giderebilecek olan kişiler medyumlardır. Evliliğimizde büyü olup olmadığını nasıl anlarım diye medyumlara sorarsanız onlar sizlere gereken cevabı verecektir. Bu cevap içerisinde yapacakları araştırmalarda:

  1. Gayb alemlerindeki varlıklardan yardım isterler.
  2. Büyü olduğundan şüphe ettiğiniz kişileri araştırırlar.
  3. Metafiziksel enerjileri hem bu dünyada hem de Gayb alemlerinde kişinin üzerine yoğunlaştırırlar.
  4. Kişinin geçmişi ve geleceği hakkında bilgi alırlar.

Bu araştırmalar çerçevesinde artık kişide büyü olup olmadığı da kendisini belli eder. Bu süreç sonlandığı zaman sizlere bilgi verilir ve büyü ile ilgili emareler bulunursa eğer hemen bozulması gerektiği sizlere aktarılır.

Evlilikte Büyü Nasıl Etki Eder?

Büyü, fark edildiği zaman vakit kaybetmeden bozulması gereken manevi bir uygulamadır. Bazı zamanlarda insanlarda hiç kapanmayacak yaraların oluşmasını sağlayabilir. Bundan dolayı evliliğimizde büyü olup olmadığını nasıl anlarım sorusu ile başlayan süreçte büyü ile ilgili ispatlar bulabilirseniz eğer o zaman hemen büyüyü bozdurmalısınız.

Büyüden şüphelenmeniz için eşinizin veya sizin bazı şeyleri yapıyor olmanız gerekir. Mesela:

  • Çok sevdiğiniz ve evlendiğiniz kişiyi artık sevmemeye ve ondan nefret etmeye başlamanız
  • Onun söylediklerine ve hareketlerine dayanamamaya başlamanız
  • Onunla aynı yastıkta yatamamaya başlamanız
  • Geceleri onun ve sizin birden uyanması ve sürekli kabuslar görmeye başlaması
  • Aranızdaki sevginin, saygının ortadan kalkması
  • Cinsel hayatınızın yok olması

Bunlar itibari ile büyüden şüphelenmek için ciddi bir nedeniniz var demektir. Özellikle evde büyü ile ilişkilendirebileceğiniz türden nesnelerin bulunması da bu konudaki şüphelerinizi kesinleştirecek olan emarelerdir.

Büyü söz konusu olduğunda artık her şey medyumlarda biter. Bu nedenle güvenebileceğiniz ve yardım isteyebileceğiniz bir medyum bulmanız gerekir. Dolandırıcıların da bu sektörde yerini almaya başlamasından dolayı medyumlara danışmadan önce haklarında araştırma yaparak dolandırılmanızın önüne geçebilirsiniz. Evliliğimizde büyü olup olmadığını nasıl anlarım sorusu ile başlayan bir süreçte aradığınız medyumu bulabilirseniz eğer sürecin büyük bir kısmını çözmüşsünüz demektir.

Medyum Ali Gürses Hoca aşk büyüsü, bağlama büyüsü, rızık açma büyüsü, kısmet açma büyüsü, ikna büyüsü, büyü bozma, yıldızname gibi birçok konuda çalışmalarını yürütüyor. Medyum Ali Gürses‘e 0535 590 62 75 numaralı telefondan veya medyumalibey@gmail.com mail adresinden ulaşılabilir.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

Yorum yapılmamış

Leave a Reply