Medyum Ali Gürses

Medyum Ali Hoca Yorumları

Manevi ilimler her zaman, dünyanın her ülkesinde her zaman var olmuştur. En ufak bir problemde bile başvurabileceğimiz çok özel bir kaynak olarak bilinen, her daim bizi koruyan enerjilerle bezeli olan bu alem, geçmişten günümüze aynı şekilde etkilerini sürdürmeye devam ediyor. Medyum hocalar aracılığıyla tüm nimetlerinden yararlanılabilen bu alemde her şeyin gizemlerle bürülü olması, sıradan insanların bu alemlerin bilgisine ulaşmasına engel oluyor.

Medyum Ali Gürses gibi isimler, dünya üzerindeki her şeyde mutlaka bir parçası bulunan bu özel alemleri en iyi şekilde kullanmak ve gereken her türlü uygulamada istekleri yerine getirmek için çok uzun yıllar eğitim almakta. Medyumluk konusunda Türkiye’nin en önemli isimlerinden biri olan Medyum Ali Hoca’nın eğitim süreci oldukça ilginç.

Bir insan medyum olmak istiyorsa, bu işi yapabilecek nefes kabiliyetine sahip olduğuna emin olunmalıdır. Eğer kişi yeteri kadar güçlü bir nefese sahip değilse, medyum olması imkansızdır. Bu nedenle, Medyum Ali Hoca gibi isimlerin medyumluk işine başlamadan önce mutlaka nefes gücü üstat medyum hocalar tarafından incelenmek zorundadır. Daha çocukluk yıllarından başlayan bu serüven, hemen akabinde eğitimler ile devam ederek bu gücün kullanımı öğretilmektedir.

Medyum olmak isteyen kişi, doğuştan yatkınlığı tespit edildikten sonra, üstat olarak kabul edilen medyumlar tarafından yetiştirilir. El verme yöntemi ile gizlenen bilgiler aktarıldığından, bu bilgilere o kişiler dışında ulaşılma imkanı bulunmaz. Medyum olmak isteyen kişi, bu bilgileri aldıktan sonra tamamen tek başına kendini geliştirmek zorundadır. Medyum Ali Gürses’in yaptığı gibi, gerçek medyum hocalar eğitimlerine farklı ülkelerde, farklı ilim dalları üzerinde devam ederler.

Başta Mısır olmak üzere, pek çok farklı ülkede havas ve ilm-i ledün gibi alanlarda eğitim almış olan Medyum Ali Gürses, vefk gibi hassas uygulamalarda tüm bu ilimleri kullanarak yüksek başarı elde etmeyi başarıyor. İlimlerin her yerde ortak olması, farklı insanların bilgisi ve tecrübesinden yararlanılması sayesinde kendini geliştiren Medyum Ali Hoca, günümüzde kendisine başvuran herkesin isteklerini yerine getirmek için manevi ilimlerin bilgisine başvurmaya devam ediyor. 0535 590 62 75 numaralı telefondan ulaşılabilen Medyum Ali Gürses, aldığı eğitimler doğrultusunda, yapabileceği her türlü çalışma için insanları kabul etmekte.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

Yorum yapılmamış

Leave a Reply