Medyum Ali Gürses

Medyum Ali Hoca Yorumları

Manevi ilimler her zaman, dünyanın her ülkesinde her zaman var olmuştur. En ufak bir problemde bile başvurabileceğimiz çok özel bir kaynak olarak bilinen, her daim bizi koruyan enerjilerle bezeli olan bu alem, geçmişten günümüze aynı şekilde etkilerini sürdürmeye devam ediyor. Medyum hocalar aracılığıyla tüm nimetlerinden yararlanılabilen bu alemde her şeyin gizemlerle bürülü olması, sıradan insanların bu alemlerin bilgisine ulaşmasına engel oluyor.

Medyum Ali Gürses gibi isimler, dünya üzerindeki her şeyde mutlaka bir parçası bulunan bu özel alemleri en iyi şekilde kullanmak ve gereken her türlü uygulamada istekleri yerine getirmek için çok uzun yıllar eğitim almakta. Medyumluk konusunda Türkiye’nin en önemli isimlerinden biri olan Medyum Ali Hoca’nın eğitim süreci oldukça ilginç.

Bir insan medyum olmak istiyorsa, bu işi yapabilecek nefes kabiliyetine sahip olduğuna emin olunmalıdır. Eğer kişi yeteri kadar güçlü bir nefese sahip değilse, medyum olması imkansızdır. Bu nedenle, Medyum Ali Hoca gibi isimlerin medyumluk işine başlamadan önce mutlaka nefes gücü üstat medyum hocalar tarafından incelenmek zorundadır. Daha çocukluk yıllarından başlayan bu serüven, hemen akabinde eğitimler ile devam ederek bu gücün kullanımı öğretilmektedir.

Medyum olmak isteyen kişi, doğuştan yatkınlığı tespit edildikten sonra, üstat olarak kabul edilen medyumlar tarafından yetiştirilir. El verme yöntemi ile gizlenen bilgiler aktarıldığından, bu bilgilere o kişiler dışında ulaşılma imkanı bulunmaz. Medyum olmak isteyen kişi, bu bilgileri aldıktan sonra tamamen tek başına kendini geliştirmek zorundadır. Medyum Ali Gürses’in yaptığı gibi, gerçek medyum hocalar eğitimlerine farklı ülkelerde, farklı ilim dalları üzerinde devam ederler.

Başta Mısır olmak üzere, pek çok farklı ülkede havas ve ilm-i ledün gibi alanlarda eğitim almış olan Medyum Ali Gürses, vefk gibi hassas uygulamalarda tüm bu ilimleri kullanarak yüksek başarı elde etmeyi başarıyor. İlimlerin her yerde ortak olması, farklı insanların bilgisi ve tecrübesinden yararlanılması sayesinde kendini geliştiren Medyum Ali Hoca, günümüzde kendisine başvuran herkesin isteklerini yerine getirmek için manevi ilimlerin bilgisine başvurmaya devam ediyor. 0535 590 62 75 numaralı telefondan ulaşılabilen Medyum Ali Gürses, aldığı eğitimler doğrultusunda, yapabileceği her türlü çalışma için insanları kabul etmekte.

Previous Post Next Post

Bu yazılar da ilginizi çekebilir:

4 Yorum

 • Reply Mercan at

  Hayırlı sabahlar dilerim aşk büyüsü yaptırmış olduğum Medyum Ali Gürses’ten tam anlamıyla istediğim verimi aldığımı belirtmek istiyorum!!!
  İnşallah evlilikle sonuçlanacak ilişkime Medyum Ali Hoca sayesinde başladım.
  Papaz büyüsü yaparak istediğim sonucu verdi, sadece bir haftada etki etti, başta en hızlı etki eden büyü papaz büyüsüdür demişti Medyum Ali Hoca, ben vefk niyetiyle gitmiştim ama onda daha yavaş sonuç alınıyor dediği için söylediklerine uyarak papaz büyüsü ile çalışmaya başladım.
  Sadece bir haftada sonuç verdi gerçekten hiç beklemediğim bir şey oldu benim için, Allah razı olsun kendisinden!

 • Reply Kerim at

  Selamın aleyküm
  Ben Medyum Ali Gürses’i önermek istiyorum kendisine de teşekkür olsun diyerek yorum yazacağım
  Medyum Ali Hoca vefk konusunda beklentilerimi tam olarak karşıladı. Çok ciddi bir zor konuda vefk yaptırmıştım, yaptırdığım vefkin etkili olabilmesi gerçekten benim için bir mucizeydi çünkü çok zorlu bir uygulamaydı açıkcası
  Çalışma sonuç verdikten sonra bile beni arayıp bir sıkıntım olup olmadığını soracak kadar işinin de arkasında bir insan, piyasada allah adıyla dolandıran bu kadar şarlatan varken medyum ali hoca gibilerini yüceltmek boynumuzun borcudur diye düşünüyorum!!

 • Reply ZEZE at

  BEN İKİ DEFA ÜNİ SINAVI KAZANDIM BAŞKA ŞEHİRDE AİLEM GÖNDERMEDİ ÜÇÜNCÜDE DE KAZANDIM YİNE GÖNDERMEYECEĞİZ DEDİLER GELECEĞİMLE OYNUYORSUNUZ DEMEME RAĞMEN İKNA EDEMEDİM
  İKNA VEFKİ YAPTIRMAK İÇİN ALİ GÜRSES HOCAYLA ÇALIŞTIM DAHA ÖNCE EVLENEN BİR ARKADAŞIM EVLİLİK İÇİN BU HOCAYLA ÇALIŞMIŞTI
  SİZE YEMİN EDERİM DAHA BİR HAFTA GEÇMEDEN BABAM GELİP SANA GÜVENİYORUZ İSTEDİĞİNİ YAPABİLİRSİN DEDİ BİR HAFTA ÖNCE İSTERSEN DÜNYANIN EN İYİ ÜNİSİNİ KAZAN YİNEDE GİDEMEZSİN DİYEN ADAM DEĞİŞTİ ÇOK DEĞİŞİK HİSSETTİM KENDİMİ AMA ALLAHA ŞÜKÜR HAYATIMI KURACAK BİR BÖLÜME GİRDİM İKNA ÇALIŞMASI TUTTU BAŞARILIYDI

 • Reply Asena at

  Daha önce üç farklı medyuma yüklü miktarda para ödedim. Hepsi de dolandırıcı çıktı, hemen evlendiririz hemen olur diye diye oyalayıp kandırdılar. İnsan özellikle böyle umut ederken bu şekilde dolandırıcılarla karşılaşması afedersiniz çok koyuyor. O yüzden ben gerçekten benim durumumda olanlar için işinin ehli ve dürüst bir medyum hoca önermek istiyorum. İsmi ali gürses. Ailemin çeşitli sebepler nedeniyle onaylamadığı bir evlilik yapmak durumundaydım. Çok mutlu olsak da aileler tam istemediği için asla olmayacak diye düşündüm. Aile benim için çok önemli çünkü. O yüzden ali gürses hocaya ikna işlemi yaptırdım. Bana bir hafta gibi kısa bir sürede yapacağını etkisinin de 1-40 gün arasında ortaya çıkacağını söyledi. Ben de kabul ettim tabi. Araştırdığım için bu sefer güvenilir diyordum bir de bana olan yaklaşımı falan her şeyi dürüst olduğu için bu defa bir sıkıntı çıkmaz diye düşünüyordum. Allah yanıltmamış çıkmadı. 10 gün kadar kısa bir süre içinde aileler artık evlilik için sıcak bakmaya başladılar bu kadar seviyorsanız ayırmak doğru olmaz gibi şeyler söylediler. Çok şükür işimiz rast gitti de artık yüzüğümüzü taktık. Benim gibi çok para kaptıran insanlar görüyorum umarım bu mesajım onlara ulaşır da bir sıkıntı olmadan onlar da mutluluklarına kavuşur internet ortamında Ali isminde birçok kişi çıkıyor yanlış da yönlendirmek istemem kimseyi telefonu 0535 590 62 75 olan Ali hocayla çalıştım

 • Leave a Reply