Medyum Ali Gürses

Papaz Büyüsü Bozan Hocalar

Papaz büyüsü en eski büyülerden biridir. Papaz büyüsü aşık etme, bağlama, eve eşe bağlama olarak bilinen bir büyüdür. Eşleri eve, aileye bağlamak için yapılır bu büyü oldukça zor bir büyüdür. Papaz büyüsü ne kadar iyi bir büyü gibi görünse de oldukça kara bir büyüdür. Kişinin tercihlerini değiştirmek çok tehlikeli bir iştir. Papaz büyüsü ile yapılan tam olarak budur. Kişinin sevdiğini birini kendine aşık etmesi o kişinin tercihlerini değiştirmesi belki kaderini değiştirmesi demektir. Papaz büyüsü ile sevdiğiniz kişiyi kendinize aşık edebilirsiniz fakat çok tehlikeli olduğunu unutmamalısınız.

Papaz Büyüsü Nedir?

Papaz büyüsü en etkili bağlama büyüsüdür. Tecrübeli hocalar ve medyum tarafından yapılmadı gerekmektedir. Oldukça güçlü olan papaz büyüsü bilmeyen kişilerce yapıldığında oldukça tehlikeli etkileri olabilmektedir. Papaz büyüsü eve, ailesine bağlamak için veya birini kendinize aşık etmek için yapılan bir çeşit büyüdür. Papaz büyüsü ile bir kişinin tercihlerini hareketlerine kadar kontrol etmeniz mümkündür ki bu durum oldukça tehlikelidir. Bir kişinin doğrudan hayattaki tercihlerini etkilemek oldukça güçtür. Papaz büyüsü oldukça etkili bir kara büyüdür.

Papaz büyüsünü bozmak neredeyse imkansız gibi görünse de en tecrübeli hoca ve medyumlar ile büyüyü bozmak mümkündür. Papaz büyüsü iyi bir büyü gibi görünse de kara büyüler başlığı altında yapılan bit büyüdür. Papaz büyüsü yaptıran kişi bunun sonuçlarına hazırlıklı olmalıdır. Papaz büyüsü ile bir kişinin tamamen kendinize bağlamak mümkündür. Papaz büyüsü ile doğrudan ruha büyü yapıp büyü altında olan ruhun tam tercih, istek ve hareketlerini kontrol etmek mümkündür. Papaz büyüsü oldukça eski zamanlardan gelen bir büyüdür. Tarihte bilinen en eski büyülerden birisi papaz büyüsüdür.

Papaz Büyüsü Nasıl Bozulur?

En bilinen büyü olan papaz büyüsü en tercih edilen ilişki büyüsüdür. Papaz büyüsü oldukça etkili bir kara büyüdür. Papaz büyüsü yaptıran kişiler oldukça dikkatli olmalıdır. Büyünün etkisi altında olan kişinin papaz büyüsünün bozulması için oldukça zorlu ve güç bir yol beklemektedir. Büyü altında olan kişinin gözü büyü yapıldığı kişiden başkasını görmez. En bilinen bağlama büyüsü olan papaz büyüsü bozulması oldukça zordur. Deneyimli hocalar ve medyumlar tarafından yapılmaktadır. Papaz büyüsü papazların yaptığı bir büyü değildir. Oldukça tecrübeli hocalar eşliğinde bozulması gereken bir büyüdür. Büyülerin büyüsü olarak da bilinen papaz büyüsünün bozulması oldukça zor bir işlemdir. Büyünün bozulma işlemi için mutlaka bir hoca yardımıyla yapılmalıdır.

Papaz büyüsü bozmak için büyü etkisi altında olan kişinin bir eşyası veya kendisinin büyüyü bozacak olan hoca ile görüştürülmesi gerekmektedir. Büyü bozmak oldukça uzun ve zor olabilir papaz büyüsünü bozmak oldukça uzun süren bir işlemdir. Büyünün bozulması için bazen tek seans yeterli olmamaktadır. Papaz büyüsünün bozulması için uzun seanslar veya birden fazla hoca ziyareti gerekli olmaktadır.

Papaz büyüsü etkili büyü olduğundan bu büyünün tespiti, bozulması ve korunma sağlanması için tüm detaylar için ilim sahibi medyum desteği alabilirsiniz.

Sadece Türkiye değil, başta Almanya olmak üzere yurtdışında birçok yere de hizmet veren Medyum Ali Gürses Hoca aşk büyüsü, bağlama büyüsü, rızık açma büyüsü, kısmet açma büyüsü, ikna büyüsü, büyü bozma, yıldızname gibi birçok konuda çalışmalarını yürütüyor. Medyum Ali Gürses‘e 0535 590 62 75 numaralı telefondan veya medyumalibey@gmail.com mail adresinden ulaşılabilir.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

3 Yorum

 • Reply Teşekkür at

  Vefk konusunda çalışılacak tek isim medyum ali gürses. Bu hocayı bulana kadar başka bir medyuma vefk yaptırdım vefkin parasını alıp göndermeden hemen engelledi karaktersiz adam.
  Medyum ali gürses hocama ne zaman arasam ulaştım, tüm sorularıma cevap verdi yardımcı oldu. Allah kendisinden razı olsun. İnşalllah her zaman kendisi gibi iyi niyetli kişilerle karşılaşır hayatında.
  Vefki merak eden arkadaşlar için de bilgi vereyim, bir haftada evime gönderdi kargoyla. Daha önce bilmediğim bir şey olduğu için becerebilir miyim diye endişeliydim ama ali hoca her şeyi net şekilde anlatınca hiç sıkıntı yaşamadım. Hocam sağolsun ilgisiyle alakasıyla dört dörtlük bir insan olduğunu ispatladı yeniden.

 • Reply Erdal at

  İşyerime yapılan bir büyü varmış, her şey kötü gidiyordu, paralar kayboluyor, dükkandaki makinalar bozuluyor vesaire. Bizim bir hoca vardı, ona dua okuttuk işe yaramadı. Hoca dedi, burada başka bir iş var. Daha iyi bilen biriyle görüşün diyerek Ali Gürses hocayı önerdi. Havas ilmi diye bir şey varmış. İlk defa duydum. Ali Gürses hoca bakım yaptı, dükkanın arka taraflarında bir yerde duvarın arasına sıkıştırılmış bir kağıt bulduk. Hoca uzaktan tarif etti ben gittim orada buldum. İçinden kemik, zeytin çekirdeği falan çıktı. Kağıtta da arapça yazılar, göz gibi bir çizim vesaire vardı. Hocaya tarif ettim, fotoğraflarını gönderdim. Büyü olduğu ortaya çıktı. Sonrasında asıl işlemleri kendisi yaptı bana da bir işlem yolladı talimat iletti ve verdiği sürede gerçekten her şey yoluna girdi ihtiyacı olanlar için 05355906275 telefonu medyumalibey@gmail.com mail adresi Allah razı olsun kendisinden…

 • Reply Touch at

  Merhaba arkadaşlar umarım yorumum size de yardımcı olur. Benim yaptırdığım işlem arkadaşım için olmuştu. Maddi durumumun en kötü olduğu dönemde sırf kendisine yardımcı olabilmek için borç verdim, durumu düzeldi, ödeyebilecek seviyeye geldi ama yine de borcunu ödemedi. Kendine yeni araba, telefon vesaire aldı ama borcunu hatırlatmama rağmen durumum yok diyordu. Arkadaşlık ilişkimiz kopacak seviyeye geldi, çok sinirli bir insan olduğum için kırıcı şeyler söyleyecektim, söylemedim. Aklıma Ali Gürses hoca geldi, daha önce Ali hocaya başka bir konuda vefk yaptırmıştım iki üç sene geçti numarasından aradım yine aynı telefondan ulaştım. Durumu anlattım, bir işlem tavsiye et hocam dedim. Dediği çalışmayı yaptırdım. Bir hafta geçmeden arkadaşımdan borcuyla ilgili haber geldi, iki taksitte ödeyeceğim dedi, ilk taksiti ödedi, iki gün geçti ikinciyi de gönderdi elimde para var diyerek. Aramız, arkadaşlığımız bozulmadan bu sıkıntıları çözmüş oldum. Bazen farklı çözümler aramak, başka bir pencereden bakmak gerekliymiş onu anladım bu sayede.

 • Leave a Reply