Medyum Ali Gürses

Kıbrıs Medyumları

Öte alemlerde var olan her şeyin farklı kurallarla düşünülmesi ve tanımlanılması çok önemlidir. Kıbrıs medyum hocaları gibi her medyum hoca çeşitli konularda büyü yapabiliyor olsa da yapılan her çalışmanın temelinde bu dünyada bildiğimizden çok daha farklı enerjiler vardır.

Manevi dünya ile alakalı çalışmalar hayatımızın her anında karşımıza çıkar. Yapılan en basit işlemde bile gaybın sonsuz enerjisinden yararlanılır. Hiçbir medyum hoca, nefesi ne kadar güçlü olursa olsun asla bu enerjileri kullanmadan büyü veya herhangi bir başka çalışma yapamayacaktır. Aynı şey Kıbrıs medyum hocaları için de geçerlidir.

Öte alemlerle alakalı bilgilerimiz, bizlere bu alemlerde fiziksel kanunların işlemediğini gösterir. Bu sayede, dünyanın neresinde olursanız olun aynı etkiyi gösteren büyüler yapılabilmektedir. Kıbrıs medyum hocaları, istenen her çalışmayı fizik aleminden bağımsız olarak yapabilir.

Her türlü büyü çalışmasında en önemli temel, büyüyü yapacak olan medyum hocanın nefes gücü ve bilgisi olarak görülür. Kıbrıs medyum hocaları da dahil olmak üzere tüm medyumlar için aynı durum geçerlidir. Eğer çalışma yapacak olan medyum hocanın büyü konusunda bilgisi yeterli gelmezse, yapılan çalışmanın yeterli olmasına asla imkan yoktur.

Kıbrıs medyum hocaları her konuda büyü yapabilir. Elbette bu konular arasında hiçbir zaman kara büyü yer almamaktadır. Kara büyü gibi çalışmalar insanlara zarar vermek amacıyla yapıldığı için, gerçek medyum hocaların uzak durduğu uygulamalardır. Bu gibi uygulamaları kabul eden medyumlar yolundan sapmış olarak kabul edilir.

Bazı Büyüler Daha Karmaşık Olabilir

Sonsuz gücü sayesinde hayatlarımızda önemli bir yer tutan öte alemlerde bazı çalışmalar diğerlerine kıyasla daha farklı yapılışlara sahiptir. Karmaşık büyüler olarak görülen bu büyülerin her medyum tarafından yapılamadığı bilinir. Kıbrıs medyum hocaları arasında da bu durum geçerlidir. Bu tarz büyülerin kimi zaman medyumlar tarafından kabul edilmediği de görülebilmektedir.

Kıbrıs medyum hocalarının işinin ehli ve alanında uzman olanları, büyü enerjileri ne kadar karmaşık olursa olsun istenen her türlü çalışmayı başarılı şekilde yapabilmektedir. Medyum hocalar, bu konuda eğitim almış oldukları için manevi dünyayı iyi tanır. Elbette her medyumun eğitimi farklı olabileceği için büyüyü yaptırmadan önce medyum hocaya detaylı şekilde derdinizi anlatmak, çalışma konusunda soru sormak önemlidir.

Her Çalışmanın Kendine Göre Zorlukları Vardır

Kıbrıs medyum hocaları tarafından yapılacak olan en basit büyü çalışmasının bile aslında pek çok zorluğu bulunur. Medyumların enerjileri ile uğraştıkları alemler çok karmaşıktır ve kendine göre farklı gizemler barındırır.

Büyülerde kolay yapılan çalışma diye bir şey söz konusu değildir. İstenen etkiyi almak kimi zaman daha kolay gibi görünse de çalışmayı yapan Kıbrıs medyum hocaları her zaman için yoğun ve dikkatli çalışmalar yürütmek zorundadır.

Sadece Türkiye değil, başta Kıbrıs olmak üzere yurtdışında birçok yere de hizmet veren Medyum Ali Gürses Hoca aşk büyüsü, bağlama büyüsü, rızık açma büyüsü, kısmet açma büyüsü, ikna büyüsü, büyü bozma, yıldızname gibi birçok konuda çalışmalarını yürütüyor. Medyum Ali Gürses‘e 0535 590 62 75 numaralı telefondan veya medyumalibey@gmail.com mail adresinden ulaşılabilir.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

Yorum yapılmamış

Leave a Reply