Medyum Ali Gürses

Yıldızname

Medyumluk mesleği sadece büyü ve benzeri çalışmaları kapsamamaktadır. Daha pek çok farklı konuda insanlara yardım edebilen medyum hocalar, en zorlu durumlarda insanlara yol gösteren, farklı konularda destek olan yıldızname adındaki işlemleri de uygulamaktadır. Medyum hocalar tarafından yapılan her işlemde, özel eğitimlerinin ve yıllar boyunca kendilerini geliştirmiş olmalarının etkileri görülebilir.

Yıldızname her zaman için oldukça özel uygulamalar olmuştur. Bir yıldızname işlemi ile insanın hayatında başına gelebilecek neredeyse her konu ile ilgili fikir edinebilmek mümkündür. Adeta kişi için bir rehber olan bu çalışmalar doğru medyum tarafından, doğru şekilde yapılırsa çok yüksek etkilere sahiptir.

Yıldızname yapılabilmesi için mutlaka eğitimli olmak gereklidir. Bu işlem sırasında onlarca farklı ilimden yararlanılması gerektiği için medyum hocaların eğitimli olması fazlasıyla önemlidir. Medyumlar, eğitimleri sırasında öğrendikleri havas, ledün ve daha sayısız farklı ilmi yıldızname yaparken kullanmakta, bu ilimlerin gücünden yararlanmaktadır.

Yıldızname her konuda insanlara farklı bir rehberlik sunmaktadır. Yıldızların ve diğer enerjilerin hayatımıza olan etkisi her durumda görülebilmektedir. Örneğin, bir kişi aşk hayatında da iş yaşantısında da bu enerjilerin etkisi ile gelişen olaylarla karşılaşabilmektedir. Yıldızname uygulamaları, bu olayları daha net görebilmek ve yerine göre kişinin isteği doğrultusunda yönlendirebilmesini sağlamak için oldukça tesirli bir yöntemdir. İşlem sonrasında, kişiye verilen yol haritası takip edilerek her daim bambaşka sonuçlarla karşılaşılması sağlanabilir.

İş İçin Yıldızname Ne İşe Yarar?

Yıldızname iş için yapıldığı zaman kişinin maddi yönden hayatının nasıl olacağını göstermektedir. Bir yol haritası olarak görülmesi gereken bu işlemde, medyum hocalar o kişiyi etkileyen enerjilerin gücünü daha yakından görecek, böylece atılması gereken adımların neler olduğunu hesaplayacaktır.

Medyumluk mesleği her daim karmaşık enerjiler ve güçler üzerine kurulmuştur. İşinde uzman olan bir medyum hoca, her daim bu enerjileri iyi tanımak ve gerekli çalışmalarda kullanmak zorundadır. Yıldız enerjileri de bunlardan sadece bir tanesidir.

Yıldızname ile hayatınızın her alanında beklentilerinizi karşılayan sonuçlar alabilmeniz mümkün olacaktır. Bu sonuçlar sayesinde, nasıl bir adım atmanız gerektiğini net olarak belirlemeniz, hayatınızı daha iyi bir yolda ilerletmeniz mümkündür.

Yıldıznameler Her Konuda Yardımcı Olabilir

Yıldızname size pek çok farklı konuda yardımcı olabilen özel bir çalışmadır. Medyumlar tarafından doğru ve olması gerektiği şekilde hazırlandığı zaman sadece iş hayatınızda değil, özel yaşantınızla ilgili konularda da bu kudretli çalışmanın tesirinden yararlanmak mümkündür.

Uzman bir medyum hoca, en zorlu durumda bile size yardımcı olacak bir yıldızname işlemi yapabilir. Gerek iş gerek özel yaşantı olsun, her zaman yanınızda olacak bu güç sayesinde her konuda beklentilerinizi karşılayacak sonuçlar alabilmeniz mümkün olacaktır.

Yıldızname, her zaman işinin ehline bırakılmak zorundadır. Basit bir uygulama olmaması nedeniyle bu işlemde her açıdan özen gereklidir. İşlemi yapacak medyumun niteliklerinin tam olması, yıldıznamenin istediğiniz gibi sonuç verebilmesinin tek yoludur.

Medyum Ali Gürses Hoca aşk büyüsü, bağlama büyüsü, rızık açma büyüsü, kısmet açma büyüsü, ikna büyüsü, büyü bozma, yıldızname gibi birçok konuda çalışmalarını yürütüyor. Medyum Ali Gürses‘e 0535 590 62 75 numaralı telefondan veya [email protected] mail adresinden ulaşılabilir.

Previous Post Next Post

Bu yazılar da ilginizi çekebilir:

2 Yorum

 • Reply Deneyim at

  Yıldızname çalışmalarını bugüne kadar çok kez duydum ama hiç denememiştim, özellikle bu gibi işlere pek inancım olmadığı için denemekten çekindim desem yeridir.
  Ali Gürses hoca benim bir arkadaşıma çok etkili çalışmalar yapmıştı. Arkadaşım tavsiye ettiği için ben de kendisine mail atarak sorularımı sordum. [email protected] mail adresinden bulabilirsiniz, ben tüm sorularımı buradan sormuştum. Yıldızname ile ilgili hatta nasıl yapıldığıyla ilgili çok detaylı ve doyurucu açıklamalar verdi.
  Yaptırdığım dönem yeni bir iş arifesindeydim, o yüzden işimle alakalı bir yıldızname yapmasını istedim hocadan. Bir hafta 10 gün gibi bir sürede bana geri dönüş oldu, yıldıznamenin hazır olduğunu söyledi, bazı kafama takılan sorularım vardı onları da sordum yanıtladı.
  Yıldızname geldikten sonra anladım ki bu çalışma öyle fal gibi bir iş değil, resmen bana bir yol haritası sundu Ali bey. İşle alakalı başıma geleceklerden ne yapabileceğime seçeneklere kadar nasıl anlatabilirim bilmiyorum, resmen biri tüm hayatımı okuyor gibiydi.
  Yıldıznameyi kullandıktan sonra işler dört dörtlük yolunda gitmeye başladı. Bazı noktalarda hatta eğer bu işlemi yaptırmamış olsaydım ne yapacağımı bilemeyip tıkanırdım diyorum kendi kendime. Burada zor durumda olan pek çok arkadaş görüyorum, ne yapacağını tam bilemeyen insanlar var. Benim önerim Ali Gürses gibi bir hoca bulup onlara danışın, çünkü bizim bazı konularda idrak kapasitemiz yetmiyor, hocaların bilgisine ulaşmamız mümkün bile değil. Yıldızname de benim için böyle bir çalışma oldu, hiç böyle bir şeyi ömrü hayatımda göreceğimi beklemezdim. Bambaşka bir işlemmiş.

 • Reply Sevda at

  Yıldızname konusunda yorum yapmak istiyorum. Daha önce fal ve benzeri işlemler yaptırmış biri olarak ilk defa yıldızname konusuna ilgi duymaya başladım. Birkaç hoca arasında kararsız kalmıştım, daha önce arkadaşımın çalışmış olması nedeniyle medyum ali gürses ile çalışmayı tercih ettim. Hoca çok ilgili ve iyi niyetli bir insan baştan bunu belirteyim. Bana uzun uzun yıldıznamenin istediğim gibi bir fal çalışması olmadığını, hatta fal ile hiçbir alakası olmadığını anlattı. Hiç üşenmeden uzun uzun bilgi verdi bu konuda. Daha sonra ben yine de yaptırmak istediğimi söyledim. Hangi konuda yaptırmak istediğimi anlattıktan sonra bir hafta kadar hazırlanmasını bekledim. Gelen çalışma bugüne kadar yaptırdığım hiçbir şeye benzemiyordu gerçekten, denildiği kadar var ilginç bir şekilde en çok merak ettiğim kararsız kaldığım konulara ışık tuttu. Fal falan hikayeymiş gerçekten arkadaşlar bu ilim çalışmaları çok daha farklı ve etkili kesinlikle eğer bu konularda ilginiz varsa yaptırmanızı tavsiye ederim.

 • Leave a Reply