Medyum Ali Gürses

Yapılan Büyü Nasıl Bozulur?

Günümüzde yapılış amaçlarına ve şekillerine göre çok fazla türde büyü çeşidi bulunmaktadır. Bu büyü çeşitlerinin etkilerinin giderilmesi için ise farklı büyü bozma yöntemleri uygulanmaktadır. Büyü bozma yöntemlerinde kullanılan sözler, malzemeler ve ritüeller büyü çeşitlerine ve büyünün uygulandığı kişiye göre değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle tek bir büyü bozma yönteminden bahsetmek mümkün değildir. Medyumların büyü çözmek kendi tecrübeleri dahilinde geliştirmiş oldukları pek çok farklı yöntem bulunmaktadır.

Büyülerin yapılış amaçları arasında birçok durum yer alabilmektedir. Kişilerin daha huzurlu bir iç dengeye sahip olmaları, evlerinde ya da işlerinde yaşamış oldukları sıkıntılardan kurtulmaları, sağlık problemlerini gidermeleri, hoşlandıkları kişiyi kendilerine aşık etmeleri ve bağlamaları, sevmedikleri insanların sıkıntılı bir yaşantıya sahip olmalarını sağlamaları, büyü yaptırma nedenleri arasında gösterilmektedirler. Yapılan büyülerin bir süre sonra kişilerde bazı olumsuz belirtilere neden oldukları ya da kötü niyetli büyülerin, yapılan kişilerde kötü sonuçlar doğurduğu görülebilmektedir. Bu gibi durumlarda kişiler, uzman medyumlara danışarak büyüyü bozmak adına uygulamalar yaptırmaktadırlar. Büyü bozma işlemleri de en az büyü yapımı kadar önemli bir süreç olarak bilinmektedir. Bu nedenle de mutlaka ilim ve irfan sahibi olan tecrübeli medyum hocalar ile büyü bozma işlemlerinin gerçekleştirilmesi önerilmektedir.

Büyü Nedir, Nasıl Yapılır?

Büyü, kişilerin hayatlarında yaşamak istedikleri bazı gelişmeleri görmeleri ya da değiştirmek istedikleri bazı durumların oluşması nedeni ile başvurdukları bir çeşit uygulamadır. Büyü uygulamaları alanında uzman olan ve bu işte profesyonelleşen medyum hocalar tarafından yapılmaktadır. Uzman ve tecrübeli medyumlar, her bir büyü çeşidine ve kişiye özel olarak ritüeller uygulamaktadırlar. Bu nedenle büyülerin yapımında tek bir yöntemden bahsedilmemektedir. Büyü çeşidine, kullanılan malzemelere, okunan tılsımlı kelimelere ve dualara, kişilerin isteklerine, büyünün gerçekleştirildiği kişiye göre büyü yapımında farklı teknikler kullanılabilmektedir. Aynı şekilde yapılmış büyüyü bozma işlemlerinde de büyü çeşidine ve kişiye özel yöntemler kullanılmaktadır.

Yapılan Büyüler Nasıl Bozulur?

Yapılan büyülerin bozulma işlemleri, alanlarında uzman olan medyumlar tarafından gerçekleştirilmektedir. Uzman ve tecrübe sahibi medyumlar, her bir büyü çeşidine özgü yöntemler kullanarak büyü bozma işlemlerini gerçekleştirmektedirler. Aynı büyü çeşidinin bozulma işlemi, kişiden kişiye farklılık göstermekte olup özel bir uygulama olarak görülmektedir. Bu nedenle de günümüzde başvurulan çok fazla sayıda büyü bozma uygulaması bulunmaktadır.

Büyünün kötü etkilerinden korunmak isteyen kişilerin sirkeli su ile evlerini sildikleri, evlerinde ada çayı gezdirdikleri ya da bazı duaları düzenli olarak okudukları görülmektedir. Fakat etkisi yüksek olan büyü çeşitlerinde bu uygulamalar yeterli olamaya bilmektedir. Bu gibi durumlarda kişiler üzerinde büyünün olumsuz etkilerinin görülmesi ile birlikte mutlaka bir uzman medyum hocaya başvurulması önerilmektedir. Kişiye özel olarak uygulanan büyü bozma ritüelleri ile birlikte büyünün kötü etkileri kişiden uzaklaştırılmaktadır. Büyü bozacak medyum arayışında olan kişilerin mutlaka profesyonel medyumlar ile çalışmaları önerilmektedir. Bu nedenle büyü yapımı, bozumu, tespiti gibi konularda destek almak isteyen kişilerin profesyonel medyumlara başvurmaları gerekmektedir.

Sadece Türkiye değil, başta Almanya olmak üzere yurtdışında birçok yere de hizmet veren Medyum Ali Gürses Hoca aşk büyüsü, bağlama büyüsü, rızık açma büyüsü, kısmet açma büyüsü, ikna büyüsü, büyü bozma, yıldızname gibi birçok konuda çalışmalarını yürütüyor. Medyum Ali Gürses‘e 0535 590 62 75 numaralı telefondan veya medyumalibey@gmail.com mail adresinden ulaşılabilir.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

3 Yorum

 • Reply davut at

  almanyaya kacak olarak geldim burada doner dukkaninda calisiyorum ama isim gucum hep ters gidiyordu allah razi olsun bir akrabam ali gurses hocayi tavsiye etti rizik acma vefki yaptirdim yaptirdigim vefk resmen hayatimi degistirdi oturma iznim cikti resmen mucizevi sekilde oldu hemde sonra calistigim yerin sahibi patronum baska bi is yapmaya basladi dukkeni bana devretmeyi teklif etti cok uygun fiyata hemde simdi oglumla beraber biz isletiyoruz isimiz gucumuz yerinde maddi durumumuz duzgun cok sukur hersey yoluna girmis durumda

 • Reply ali gurses at

  selam arkadaslar benim cok sevdigim bir arkadasimla aram kotu olaylar sonrası sogumustu yani kavgamiz olmadida artik guvenmez olduk birbirimize oda cok yalan soyledi bana bende yalanlar soyledim oyle olunca eski tat olmuyor benim tek guvendigim arkadasim kendisiydi bu yuzden ne yapsam diye düşünürken bir arkadasimin tavsiyesiyle ali hocayi buldum oda benzer bir konuda arkadasiyla alacak verecek meselesine ali hocaya islem yaptirmis aralari bozulmadan hallolmus bunu duyunca bende heveslendim hemen mesaj attim ali gurses hocaya sagolsun ilgilendi hemen yardimci oldu cok surmeden buyunun etkisi gorulmaya basladi zaten bir hafta bile olmamisti diyebiliirm konusmamizda yavas yavas yerine geldi aramizda eskisi gibi sicaklik samimiyet olustu cok sukur dostumla kopmadan eskisi gibi olmayi basardik bu tur konularda problemi olanlara mutlaka oneririm ali beyi

 • Reply Ester at

  Öncelikle çalıştığım hocanın adını ve iletişim bilgilerini bırakmak istiyorum. Bu konuda çok fazla şikayet okudum, ben de çok kandırıldım sahtekar hocalar tarafından. O yüzden doğrudan hocayı önererek başlamak istiyorum. 535 590 62 75 numaralı telefondan, veya kendi sitesi olan medyumali.com’dan hoca ile iletişime geçebilirsiniz. Kendisinin adı Medyum Ali Gürses.

  Yaptırdığım çalışmadan bahsetmek gerekirse, nişanlımla çok mutlu ve huzurlu bir ilişkim vardı. Çok uzun süre boyunca birbirimizden başkasını bile görmedik. O derece bağlıydık ama nasıl olduğunu anlamadığım şekilde aramıza birileri girdi ve bizi ayırdı. Bunun üzerine hocaya ulaştım, bir arkadaşımın daha önce yaptığı bir işlemden dolayı kendisini tanıyordum zaten. Adını duymuştum. Hoca bana bağlama büyüsü yapmayı önerdi. Bunu da papaz büyüsü adı verilen bir yöntemle yapabiliriz dedi. 1 – 21 gün gibi bir kısa sürede etki edebildiğini belirtti. Ben de tamam dedim, bir haftada işlem yapıldı, nişanlımın bana geri dönmesi ve ilk günkü gibi davranması iki gün bile sürmedi. Hayret ettim hatta hocayı aradım teşekkür için. Söylediği her şey birebir tutuyor ve çook iyi niyetli bir insan. Özellikle ilmi bilgisinin çok yüksek olduğunu düşünüyorum. Çevremde de herkese tavsiye ettim, burada da önermek istiyorum.

 • Leave a Reply