Medyum Ali Gürses

Erzurum Büyü Bozan Hocalar

Erzurum büyü bozan hocalar ile insanlar büyüleri bozabilmektedir. Büyülerin bozulmasını isteyen insanlar; kötü büyülere maruz kalan ve hayatlarını sıkıntılı şekilde geçiren insanlardan olmaktadır. İnsanların büyüye maruz kaldıklarını anlamaları epey zaman alan ve zor anlaşılan bir süreç olmaktadır. Bu süreçte insanların hâl ve hareketlerinde, yaşamlarında ciddi sıkıntılar meydana gelmektedir. Gerçek bir hoca ile çalışan insanlar kendilerine büyü yapılıp yapılmadığını anlayabilmektedir. Kişinin kendi kendine büyüyü bozması mümkün değildir. Bunun için alanında uzmanlaşmış ve havas ilimler eğitimini almış hocalara ve medyumlara ihtiyaç duyulmaktadır.

Erzurum büyü bozan hocalar alanlarında iyi eğitim almış, nefesi ve ilmi yüksek, kendilerini ruhaniyete adamış hocalar olmaktadır. Fakat her alanda olduğu gibi büyücülük ve hocalık alanında da insanları istismar eden sahtekârlar bulunmaktadır.

Büyü bozan hocalar arasında sahtekâr olanlar kendilerini davranışları ile kolayca belli etmektedir. Dolandırıcı olan hocalar; insanları büyü yapmaları veyahut büyü olduğuna ikna edip bozdurmaları konusunda ve para vermeleri konusunda ısrarcı davranmaktadır. Şüpheli davranışlar gerçekleştiren insanlardan uzak durmak gerekmektedir.

Türk Ceza Kanunu’na göre insanları inançlarından dolayı istismar etmek hapis cezası gerektiren bir suçtur. Bu yüzden insanlar dolandırıcılar tarafından tuzağa düşürülmüşse; mutlaka bu durumu polise bildirmelidir. Sitemiz de bu doğrultuda insanların şikâyet ve yorumlarını yazması amacıyla kurulmuştur.

Erzurum iline bağlı 20 ilçe bulunmaktadır. Bu ilçelerden Aziziye, Palandöken ve Yakutiye büyükşehir metropol ilçeleridir. Pazaryolu, İspir, Tortum, Uzundere, Oltu, Olur ve Şenkaya ilçeleri Doğu Karadeniz bölgesi içinde kalır. Ayrıca Tekman, Çat, Aşkale, Karayazı, Karaçoban, Horasan, Hınıs, Köprüköy, Pasinler ve Narman diğer ilçelerdir. Medyum Ali Hoca hepsine hizmet vermektedir.

Büyü Nasıl Bozulur?

Erzurum büyü bozan hocalar konusunu araştıran ve büyü bozmak isteyen kişiler büyünün nasıl bozulabileceğini merak etmektedir. Büyünün bozulması için öncelikle insanlara büyü yapılmış olması gerekmektedir. Bazı sahtekârlar bu durumu kullanarak kişileri büyülü olduklarına ikna etmektedir. İnsanlar hocalara ve medyumlara gitmeden önce mutlaka psikolojik danışma almalıdır. Kişilerin sağlıklarıyla ilgili durumlar da büyü ile benzer etki göstermektedir. Bu yüzden öncelik her zaman tıptan yana olmalıdır.

Büyünün bozulması için sağlam bir hocaya ve medyuma ihtiyaç duyulmaktadır. Bu hoca ve medyumlar her ülkede, her şehirde bulunabilmektedir. Nefesi, ilmi, boyutlar arası geçişi yüksek hocalarla çalışmak insanların ruhlarının büyünün kötü enerjisinden arınması için önemli olmaktadır.

En Kolay Bozulan Büyüler

Büyülerin pek çok çeşidi bulunmaktadır. Kimi büyüler çok zor bozulurken kimi büyüler kolayca bozulabilmektedir. Büyü konusunu araştıran insanlar da hangi büyülerin çabuk ve kolay bozulduğunu merak etmektedir. Büyülerin kolay bozulabilmesi için etkisi hafif büyülerin yapılmış olması gerekmektedir.

Büyülerin etkisini daimî şekilde sürdürmesi için muska gibi ürünler yapılmaktadır. Bu muskaları yaptıran kişi kolay yere saklamışsa ve bulunduysa büyü çabuk çözülmektedir. Fakat dere ve bataklık gibi bulunması zor yerlere atılmışsa büyülerin etkisinin bozulması aylarca süren çalışmaları içerebilmektedir.

Büyülerin kolay bozulabilmesi için Erzurum büyü bozan hocalar ve diğer büyü bozan gerçek hocalara ihtiyaç duyulmaktadır. Hocanın nefesi ne kadar kuvvetliyse yaydığı enerjide o derece kuvvetli olmaktadır. Bu durum da kişilerin üzerinde olan büyü etkisinin azalmasına yardımcı olmaktadır.

Medyum Ali Gürses Hoca aşk büyüsü, bağlama büyüsü, rızık açma büyüsü, kısmet açma büyüsü, ikna büyüsü, büyü bozma, yıldızname gibi birçok konuda çalışmalarını yürütüyor. Medyum Ali Gürses‘e 0535 590 62 75 numaralı telefondan veya medyumalibey@gmail.com mail adresinden ulaşılabilir.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

1 Yorum

  • Reply Özge at

    Ali Gürses hoca’yı sosyal medyadan bulmuştum, aile düzenimi kıskanan biri tarafından yapılan çalışmayı eliyle koymuş gibi buldu, söylediği yerde kemikler bulunca çok şaşırdık. Allah razı olsun hocamın yardımlarıyla sıkıntıyı çözdük. Güvenilir bir hoca..

  • Leave a Reply