Medyum Ali Gürses

Samsun Medyum Hocaları

Her şehirde ve kültürde büyü ile ilgilenen insanlara rastlamak mümkündür. İnsanlık tarihinin en eski ilimlerinden biri olan büyü uygulamaları hayatımızın her alanında var olmuş ve bugün de varlığını sürdürmeye devam etmektedir. Gerek Samsun medyum hocaları gerekse daha farklı medyumlar tarafından yapılan sayısız farklı büyü çalışması bizlerin manevi dünyalardan en iyi şekilde yararlanmasını sağlamakta ve bu alemlerin gücünü çıkarlarımız için kullanmayı mümkün kılmaktadır.

Büyüler neredeyse her konuda yapılabilen, çok etkili çalışmalar olarak bilinmektedir. Samsun medyum hocaları da dahil olmak üzere her türlü medyum hoca pek çok büyü konusunda uzmanlaşmış ve kendini geliştirmiştir. Medyumluk mesleği gibi kadim bir uğraşın temsilcileri olan bu kişiler, bizlere her daim öte alemlerin gücünü daha yakından tanıma ve hayatımıza dahil etme fırsatı sunmaktadır.

Samsun medyum hocaları, dünyanın her yerinde olan medyum hocalar gibi özel ve yoğun bir eğitim programından geçerek medyum olabilmektedir. Bu eğitim programında, medyum hocaların havas ve ledün gibi kadim dönem ilimleriyle başlayan çok kapsamlı bir eğitim süreci bulunmaktadır. Bu ilimler konusunda ne kadar fazla bilgi edinilirse, elde edilecek olan sonuç da o kadar etkili olmaktadır. Tüm bu ilimler, el verme yöntemiyle aktarılan ve sıradan insanların erişemeyeceği gizli bilgilerdir.

Elbette, Samsun medyum hocalarının eğitim süreci sadece bu ilimlerle sınırlı değildir. Bu ilimleri bilmek eğitimin sadece bir kısmını oluştururken aynı zamanda medyumların öğrendiği büyü teknikleri de tüm detaylarıyla anlaşılmak zorundadır. Yine gizli tutulan bu büyü teknikleri sayesinde, manevi alemlerde var olan enerjiler isteklerimiz için kullanılabilmektedir.

Samsun’da en çok medyum hoca aratan ilçeler şöyle:
Çarşamba
Havza
İlkadım
Kavak
Ladik
Alaçam
Asarcık
Atakum
Ayvacık
Bafra
Canik
Tekkeköy
Terme
Vezirköprü
Yakakent

Metafizik Evreninde Pek Çok Bilgi Gizli Tutulur

Samsun medyum hocalarının eğitiminde bahsedilen bu özel bilgilerin gizli tutulmasının en önemli sebebi, medyum hocaların bu bilgilerin bozulmadan nesiller boyunca aktarılmasını istemesidir. Bilgilerin aktarımı, el verme adı verilen özel bir yöntem ile yapılmaktadır. Bu yöntemi kullanan medyum hocalar, her zaman bilgiyi korumakta ve kötü niyetli insanların eline geçmesini engellemektedir.

Tıpkı Samsun medyum hocaları için olduğu gibi tüm medyum hocalar için bilgi her daim kutsal olarak görülmektedir. Maneviyata ait bu özel bilgilerin saklanması ve korunması, medyum hocaların en önemli önceliklerinden biri olarak bilinir.

Bilgiler Asla Halk ile Paylaşılmaz

Samsun medyum hocaları gibi bu alanda kendini yetiştirmiş medyumlar tarafından kullanılan bilgiler hiçbir zaman halk ile paylaşılmamaktadır. Bilinen tüm bu bilgilerin kaynağı gayb alemleri olduğu için sadece medyumluk eğitimi alan kişiler öğrenebilir.

Doğru medyum ile çalışmanız halinde tüm bu bilgilere hakim birine büyü yaptırmanız mümkün olacaktır. Güvenilir ve gerçek Samsun medyum hocaları, bilgilerini her daim sizin isteklerinizi yerine getirmek adına kullanacak, mağduriyet yaşamamanız için gereken her şeyi yapacaktır. Doğru medyumu seçmek, en zorlu durumlarda bile maneviyatın gücünden yararlanabilmenize imkan sağlar.

Medyum Ali Gürses Hoca aşk büyüsü, bağlama büyüsü, rızık açma büyüsü, kısmet açma büyüsü, ikna büyüsü, büyü bozma, yıldızname gibi birçok konuda çalışmalarını yürütüyor. Medyum Ali Gürses‘e 0535 590 62 75 numaralı telefondan veya medyumalibey@gmail.com mail adresinden ulaşılabilir.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

2 Yorum

  • Reply Yardım at

    Ali Gürses Bey bizlere ailemizin özel bir konusunda çok nezaketli bir yaklaşımla yardım etti. Yaptırdığımız işlem çok hızlı ve beklediğimizden daha etkili sonuç verdi. Kendisinden allah razı olsun.

  • Reply Cambaz at

    Gerçekten de güvenilir ve işinde uzman biriymiş. Başta inanmıyordum ama işlemin sonucunu gördükten sonra fikrim değişti.

  • Leave a Reply