Medyum Ali Gürses

Medyum Ali Gürses Vefk

Medyum Ali Gürses’in çalışma alanlarının başında vefk geliyor. Vefk tesirli dua anlamına geliyor. Medyum Ali Gürses Hoca, bağlılık, kısmet açma, rızık açma, ikna gibi birçok farklı konuda bu çalışmaları hazırlıyor. Bu alanda var olan her enerji çok ciddi şekilde yaklaşılması gereken bir potansiyele sahiptir. Bu enerjiler büyü veya vefk için kullanılıyor olması fark etmeksizin, her konuda çok ciddi olaylara gebe olmaları, medyumluk konusunun işinin ehline bırakılmasını gerektirir. Dünyanın hiçbir yerinde büyü ve diğer çalışmalar konusunda gizli bilgiler dışarıyla paylaşılmamaktadır. Bu nedenle, böylesi çalışmaları doğru şekilde yapabilmek kulaktan dolma bilgiler ile mümkün değildir.

Sıradan bir büyü uygulamasında bile medyum hocalar tarafından değerlendirilmesi gereken onlarca farklı konu bulunur. Bu konular, yıllar süren eğitimler ve çalışmalar ile elde edilebilir. Medyum hocalar, büyü yapabilmek için her daim kendini geliştirmeli, yüksek nefes gücüne sahip olmalıdır.

Gaybi alemlerin en çok emek ve bilgi isteyen çalışmalarından kabul edilen vefk söz konusu olduğunda bu durum çok daha zorlu bir hal almaktadır. Medyum hocaların bile zaman zaman zorlandığı bir konu olan vefk yapımı, en doğru şekilde öğrenilmiş bile olsa medyum hocalar haricinde hiç kimse tarafından gerçekleştirilemez.

Sıradan insanlar, tesadüf eseri bile olsa vefk yapamazlar. Medyumluk işinin belli yeterliliklere sahip olması, özellikle vefk gibi çalışmaları sadece işinin ehli hocalar tarafından yapılabilir kılmaktadır. Gerek kullanılan ilimler, gerekse kullanılan malzemelerin doğru seçimi ve nefes gücü faktörü gereğince, hiç kimsenin evde tek başına vefk hazırlaması mümkün olamaz. Böylesi bir deneme sonuç vermeyeceği gibi, kimi zaman tehlikeli olaylara bile neden olabilir.

Gayb alemleri ile alakalı konularda hiçbir zaman limitler bulunmaz. Belli başlı konular haricinde, bu alemlerde olan her şeyi istediğiniz gibi yönlendirebilir ve medyum hocalar aracılığıyla dünyevi alemde bir şeyler elde edebilmek için kullanabilirsiniz. Çok ciddi çalışmalarda bile, vefk gibi yöntemler kullanılarak istenen sonuçlar rahatlıkla alınabilmektedir.

Vefkler, kullanım alanı itibariyle fazlasıyla çeşitlidir. Bir medyum hoca, eğer vefk yapma konusunda iyiyse, istediği her konu için bu tekniği kullanarak sonuç elde edebilecektir. Vefkler genellikle aşk, korunma, kısmet açma ve hatta rızık açma gibi işlemler için yaygın olarak kullanılmaktadır. Ancak bunun dışında soğutma ve ayırma gibi çalışmalar için de bu yöntemlere başvurulduğuna rastlanabilir.

Vefkler adeta boş bir tuval gibidir. Vefk yapan medyum hoca, yeteri kadar bilgi sahibiyse ve nefes gücü yeterliyse, gerekli olan her türlü çalışmayı yapacak, çok farklı amaçlar için bu tuvali renklendirecektir. Gerektiği zaman aşk için, gerektiği zaman ayrılık için kullanabilecek, her koşulda istediği sonucu başarıyla elde edecektir.

Medyumluk çok özel çalışmalar içermektedir. Gaybın tüm nimetlerinden yararlanabilmeniz için özel olarak medyum hocalar tarafından sunulan çok sayıda çalışma, hayatınızı baştan aşağı değiştirebilecek kadar kudretli olabilir. Vefk de doğal olarak bunlardan biri olarak görülmektedir. En etkili ve en özel çalışmalardan biri olan vefkler ile, çalışmanınn doğru şekilde yapılması halinde istediğiniz her şeyi elde edebilmeniz mümkündür.

Medyum Ali Gürses Hoca aşk büyüsü, bağlama büyüsü, rızık açma büyüsü, kısmet açma büyüsü, ikna büyüsü, büyü bozma, yıldızname gibi birçok konuda çalışmalarını yürütüyor. Medyum Ali Gürses‘e 0535 590 62 75 numaralı telefondan veya medyumalibey@gmail.com mail adresinden ulaşılabilir.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

6 Yorum

 • Reply Turan at

  İyi akşamlar dilerim,

  Medyum Ali Gürses’e hem buradan teşekkür ediyorum hem de sıkıntılı günler yaşayan arkadaşlara kendisini tavsiye etmek istiyorum. Yaşadıklarımı da net şekilde anlatmak istiyorum, böylece çalışma yaptıracak kişilere yol gösterebilir.

  Medyum Ali Hoca’ya evlilik amacıyla papaz büyüsü işlemi yaptırdım. Yaptırmış olduğum işlem açıkcası biraz zor bir uygulamaydı. Sebebi de ikna edilecek pek çok kişinin bulunuyor olmasıydı.
  Medyum Ali Hoca çalışma öncesinde ne yapılması gerektiğini net bir şekilde sordu, hatta bazı ek sorular sorarak çalışmanın tam anlamıyla nasıl gerçekleştirilmesi gerektiğine dair farklı hesaplamalar yaptı.

  Bu şekilde bir çalışma gerçekleştirdikten sonra uygun bir büyü yapılabileceğini belirterek papaz büyüsü ile ilgili bilgi verdi. Bir ile 21 gün arasında etki eden bir çalışma olduğunu söyledi, özellikle benim için yapacağı çalışma ile ilgili çok sayıda detayı benimle paylaştı. Ben de kabul ettikten sonra çalışmaya başladık.

  Bir hafta gibi bir sürede evime kargo ile büyü malzemeleri geldi. Gelen malzemeleri nasıl kullanacağımı ve büyüyü nasıl tamamlayacağımı detaylıca anlattı. Çalışma bittikten sonra etkilerin ortaya çıkmasıyla ilgili gereken bilgileri de verdi.

  Benim yaptırdığım çalışma yaklaşık olarak bir hafta gibi bir sürede etki göstermeye başladı. Etkileri çok doğal şekilde ortaya çıktı ama biraz garip oluyor açıkcası. Büyüden etkilenen kişiler birden bire farklı düşünmeye başladı, evlilik için olumlu bakmaya başladılar.

  Sonucu 14-15 gün içinde kesin olarak ortaya çıktı. Kesin olarak istediğim sonucu gördüğüm için gönül rahatlığıyla buraya yorum yazabiliyorum. Umarım bu söylediklerim diğer insanların derdini çözmek için işe yarayabilir. Medyum Ali Gürses’in internet sitesi medyumali.com, sitesinde yaptığı çalışmalar, telefon numaraları falan yazıyor. Görüşmek isteyenler konuşabilir.

 • Reply CAN at

  HERKESE MERHABA!
  MEDYUM ALİ HOCA’YA YAPTIRMIŞ OLDUĞUM VEFKİN ÜZERİNDEN 30 GÜN GEÇTİ VE BEN ETKİLERİNDEN ÇOK EMİN OLDUM ALLAH KENDİSİNDEN RAZI OLSUN ÇOK GÜZEL BİR ÇALIŞMA YAPMIŞ ELİME DE BİR HAFTADA ULAŞTI ÇOK ETKİLİ SONUÇ ALDIM İNŞALLAH %90 CİVARI BİR BAŞARI ORANI OLDUĞUNU SÖYLEDİ BAŞTA DÜRÜST DAVRANDIĞI İÇİN AYRICA KENDİSİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM, DİĞERLERİ GİBİ BİR MEDYUM DEĞİL GERÇEKTEN BU İŞİ HAKKIYLA YAPAN BİRİ HERKESE ÖNERİRİM!

 • Reply Rutkay at

  Merhaba hocam kısaca bahsedeyim Bi kız var bununla evlenmek istiyorum yalnız o kız beni arkadaşı olarak gördüğünden kabul etmeyecek bundan eminim ve ben bunun la evlilik düşünüyorum bana nasıl bir yol izleyeceğimi söyleyebilir misiniz

 • Reply ecem at

  arkadaşlar başta çekincelerim vardı önceden çok dolandırılmış biri olarak ama ali gürses konusunda içiniz rahat olsun gerçekten başından sonuna kadar özveriyle ilgilendi işlemi söz verdiği tarihte gönderdi ne sorsam mailden aynı gün dönüş yaptı baştan kendisine denk gelmediğim için çok üzgünüm en az 10 bin lira kaybetmişimdir bu yolda paradan ziyade umut ve zaman kaybı insanı yıpratıyor ali beyden bir bilgi alın derim…

 • Reply Murat at

  Geri getirme vefki yaptırdım ali hocaya 1-40 gün süre verdi başta uzun geldi ama o süreye bakmayın ben 2. hafta civarı etkilerini görmeye başladım süre bitmiş durumda şu an bunları yazmak için onu bekledim şu an her şey eski haline döndü hatta daha güzel 6 aydır yazmayan aramayan cevap vermeyen kadın kapıma kadar geldi çocuklar için yaptırdım çalışmayı onlara üzüldüğümden umarım bu şekilde devam eder Allah razı olsun Ali beyden

 • Reply Hazal at

  Ali hocaya herhalde 7-8 sene önce işlem yaptırmıştım sonuç almıştım o zaman da telefonu aynıydı hala aynı şimdi şans eseri denk gelip bir bakayım dedim bu bile yeterli aslında çok yardımı dokundu zamanında hala duacıyım kendisine bir yuvayı kurtarmıştı 7-8 sene geçti tek gün sorun yaşamadım Allah uzun ömür versin kendisine.

 • Leave a Reply