Medyum Ali Gürses

Medyum Ali Gürses Vefk

Medyum Ali Gürses’in çalışma alanlarının başında vefk geliyor. Vefk tesirli dua anlamına geliyor. Medyum Ali Gürses Hoca, bağlılık, kısmet açma, rızık açma, ikna gibi birçok farklı konuda bu çalışmaları hazırlıyor. Bu alanda var olan her enerji çok ciddi şekilde yaklaşılması gereken bir potansiyele sahiptir. Bu enerjiler büyü veya vefk için kullanılıyor olması fark etmeksizin, her konuda çok ciddi olaylara gebe olmaları, medyumluk konusunun işinin ehline bırakılmasını gerektirir. Dünyanın hiçbir yerinde büyü ve diğer çalışmalar konusunda gizli bilgiler dışarıyla paylaşılmamaktadır. Bu nedenle, böylesi çalışmaları doğru şekilde yapabilmek kulaktan dolma bilgiler ile mümkün değildir.

Sıradan bir büyü uygulamasında bile medyum hocalar tarafından değerlendirilmesi gereken onlarca farklı konu bulunur. Bu konular, yıllar süren eğitimler ve çalışmalar ile elde edilebilir. Medyum hocalar, büyü yapabilmek için her daim kendini geliştirmeli, yüksek nefes gücüne sahip olmalıdır.

Gaybi alemlerin en çok emek ve bilgi isteyen çalışmalarından kabul edilen vefk söz konusu olduğunda bu durum çok daha zorlu bir hal almaktadır. Medyum hocaların bile zaman zaman zorlandığı bir konu olan vefk yapımı, en doğru şekilde öğrenilmiş bile olsa medyum hocalar haricinde hiç kimse tarafından gerçekleştirilemez.

Sıradan insanlar, tesadüf eseri bile olsa vefk yapamazlar. Medyumluk işinin belli yeterliliklere sahip olması, özellikle vefk gibi çalışmaları sadece işinin ehli hocalar tarafından yapılabilir kılmaktadır. Gerek kullanılan ilimler, gerekse kullanılan malzemelerin doğru seçimi ve nefes gücü faktörü gereğince, hiç kimsenin evde tek başına vefk hazırlaması mümkün olamaz. Böylesi bir deneme sonuç vermeyeceği gibi, kimi zaman tehlikeli olaylara bile neden olabilir.

Gayb alemleri ile alakalı konularda hiçbir zaman limitler bulunmaz. Belli başlı konular haricinde, bu alemlerde olan her şeyi istediğiniz gibi yönlendirebilir ve medyum hocalar aracılığıyla dünyevi alemde bir şeyler elde edebilmek için kullanabilirsiniz. Çok ciddi çalışmalarda bile, vefk gibi yöntemler kullanılarak istenen sonuçlar rahatlıkla alınabilmektedir.

Vefkler, kullanım alanı itibariyle fazlasıyla çeşitlidir. Bir medyum hoca, eğer vefk yapma konusunda iyiyse, istediği her konu için bu tekniği kullanarak sonuç elde edebilecektir. Vefkler genellikle aşk, korunma, kısmet açma ve hatta rızık açma gibi işlemler için yaygın olarak kullanılmaktadır. Ancak bunun dışında soğutma ve ayırma gibi çalışmalar için de bu yöntemlere başvurulduğuna rastlanabilir.

Vefkler adeta boş bir tuval gibidir. Vefk yapan medyum hoca, yeteri kadar bilgi sahibiyse ve nefes gücü yeterliyse, gerekli olan her türlü çalışmayı yapacak, çok farklı amaçlar için bu tuvali renklendirecektir. Gerektiği zaman aşk için, gerektiği zaman ayrılık için kullanabilecek, her koşulda istediği sonucu başarıyla elde edecektir.

Medyumluk çok özel çalışmalar içermektedir. Gaybın tüm nimetlerinden yararlanabilmeniz için özel olarak medyum hocalar tarafından sunulan çok sayıda çalışma, hayatınızı baştan aşağı değiştirebilecek kadar kudretli olabilir. Vefk de doğal olarak bunlardan biri olarak görülmektedir. En etkili ve en özel çalışmalardan biri olan vefkler ile, çalışmanınn doğru şekilde yapılması halinde istediğiniz her şeyi elde edebilmeniz mümkündür.

Medyum Ali Gürses Hoca aşk büyüsü, bağlama büyüsü, rızık açma büyüsü, kısmet açma büyüsü, ikna büyüsü, büyü bozma, yıldızname gibi birçok konuda çalışmalarını yürütüyor. Medyum Ali Gürses‘e 0535 590 62 75 numaralı telefondan veya medyumalibey@gmail.com mail adresinden ulaşılabilir.

Medyum Ali Gürses’in Memurlar.net’e verdiği röportaj
Medyum Ali Gürses’in ABC Gazetesi’ne verdiği röportaj
Medyum Ali Gürses’in İstanbul Haber’e verdiği röportaj

Previous Post Next Post

You Might Also Like

22 Yorum

 • Reply Turan at

  İyi akşamlar dilerim,

  Medyum Ali Gürses’e hem buradan teşekkür ediyorum hem de sıkıntılı günler yaşayan arkadaşlara kendisini tavsiye etmek istiyorum. Yaşadıklarımı da net şekilde anlatmak istiyorum, böylece çalışma yaptıracak kişilere yol gösterebilir.

  Medyum Ali Hoca’ya evlilik amacıyla papaz büyüsü işlemi yaptırdım. Yaptırmış olduğum işlem açıkcası biraz zor bir uygulamaydı. Sebebi de ikna edilecek pek çok kişinin bulunuyor olmasıydı.
  Medyum Ali Hoca çalışma öncesinde ne yapılması gerektiğini net bir şekilde sordu, hatta bazı ek sorular sorarak çalışmanın tam anlamıyla nasıl gerçekleştirilmesi gerektiğine dair farklı hesaplamalar yaptı.

  Bu şekilde bir çalışma gerçekleştirdikten sonra uygun bir büyü yapılabileceğini belirterek papaz büyüsü ile ilgili bilgi verdi. Bir ile 21 gün arasında etki eden bir çalışma olduğunu söyledi, özellikle benim için yapacağı çalışma ile ilgili çok sayıda detayı benimle paylaştı. Ben de kabul ettikten sonra çalışmaya başladık.

  Bir hafta gibi bir sürede evime kargo ile büyü malzemeleri geldi. Gelen malzemeleri nasıl kullanacağımı ve büyüyü nasıl tamamlayacağımı detaylıca anlattı. Çalışma bittikten sonra etkilerin ortaya çıkmasıyla ilgili gereken bilgileri de verdi.

  Benim yaptırdığım çalışma yaklaşık olarak bir hafta gibi bir sürede etki göstermeye başladı. Etkileri çok doğal şekilde ortaya çıktı ama biraz garip oluyor açıkcası. Büyüden etkilenen kişiler birden bire farklı düşünmeye başladı, evlilik için olumlu bakmaya başladılar.

  Sonucu 14-15 gün içinde kesin olarak ortaya çıktı. Kesin olarak istediğim sonucu gördüğüm için gönül rahatlığıyla buraya yorum yazabiliyorum. Umarım bu söylediklerim diğer insanların derdini çözmek için işe yarayabilir. Medyum Ali Gürses’in internet sitesi medyumali.com, sitesinde yaptığı çalışmalar, telefon numaraları falan yazıyor. Görüşmek isteyenler konuşabilir.

 • Reply CAN at

  HERKESE MERHABA!
  MEDYUM ALİ HOCA’YA YAPTIRMIŞ OLDUĞUM VEFKİN ÜZERİNDEN 30 GÜN GEÇTİ VE BEN ETKİLERİNDEN ÇOK EMİN OLDUM ALLAH KENDİSİNDEN RAZI OLSUN ÇOK GÜZEL BİR ÇALIŞMA YAPMIŞ ELİME DE BİR HAFTADA ULAŞTI ÇOK ETKİLİ SONUÇ ALDIM İNŞALLAH %90 CİVARI BİR BAŞARI ORANI OLDUĞUNU SÖYLEDİ BAŞTA DÜRÜST DAVRANDIĞI İÇİN AYRICA KENDİSİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM, DİĞERLERİ GİBİ BİR MEDYUM DEĞİL GERÇEKTEN BU İŞİ HAKKIYLA YAPAN BİRİ HERKESE ÖNERİRİM!

 • Reply zerin at

  ali gurses hocayi kesinlikle ben de tavsiye ediyorum. ben buyu bozma islemi yaptirdim sonra buyuden korunma muskasi yaptirdim kotuluklere karsi.
  buyuyu kimin yaptigina kadar soyledi eliyle koymus gibi bulduk evin icinde. hic anlamayacaktik buyu oldugunu eger ali hocaya danismasak, sansimiz yaver gitmiyor diye dusunecektik.
  ben hamburgda yasiyorum ailemle birlikte buradan biri yaptirmis nasil yaptirdiysa ali hoca sayesinde cozuldu olay isimiz gucumuz kotu gidiyordu kocamin da benimde buyuyu bozduk hersey yoluna girdi binlerce sukur

 • Reply Ali bey at

  Bu konularla ilgili tecrübeli biri olarak görülürüm çevremde, pek çok medyum hoca ile çalıştım, çoğu dolandırıcı çıktı tabi…
  Ali Gürses hoca iletişim konusunda hiç sıkıntı yaşatmadı bana. Yaptığı işlemler dediği sürede ve dediği kalitede ulaşıyor. Dürüstlüğüyle de dört dörtlük bir insan. Bundan sonra yapılacak olan her türlü çalışmada kendisi tercihimdir.

 • Reply Pretty at

  Büyüler ile ilgili pek inancım ve bilgim olmamasına rağmen içimden geldiği için Ali Gürses hoca ile çalıştım. Kısmet açma vefki yaptırdım. Bu vefk nedir ne değildir inanın bana hiçbir fikrim yoktu. Hepsini Ali beye sora sora öğrendim. Vefk sadece on günde hayatımı değiştirdi. Daha önce çok deneyip başarısız olduğum evlilik konusu resmen kendi kendine hayatıma girdi. Önce çok güzel giden bir ilişkim oldu sonra erkek arkadaşım evlenmek istediğini söyledi. Çok garipti ama gerçekten çok güzel bir his. İnşallah evlenip hayatımızı düzene oturtacağız. Ben ateiste yakın bir insandım hiç tahmin etmediğim şekilde hayatım değişti. İnşallah sizlerin de istediği gibi gider hayatlarınız.

 • Reply Ali bey at

  Arkadaşlar ben vefk yaptırdım, söz vermiştim yorumlarımı yazacağıma dair.
  Kopenhag’da yaşıyorum, daha önce bahsettiğim gibi Ali Gürses hoca ile çalıştım. İlgilenmesi ve yaklaşımı gayet yerindeydi. Vefkimi bir haftada tamamladı ve gönderdi. Kargoyla geldi hiçbir sıkıntı çıkmadı. Adresime kadar ulaştı, benim için kargoyu bile takip edip ne durumda olduğunu haber verdi. İşin bu kısmında hiç sorun yaşamadık. Söylediği gibi 40 güne kadar etki görülecek dedi. Benim etkiler daha ikinci günden görülmeye başladı. Vefki kullanmaya başladığım andan itibaren hissettim diyebilirim ama ilk etki diyebileceğim ikinci günde ortaya çıktı. Tam olarak istediğim şeyin olması da bir hafta civarı aldı. Dediğinden çok daha hızlı tuttu. Bu sürede hem vefki yaptırırken hem öncesinde tüm sorularıma cevap verdi, hiç cvapsız bıraktığı veya merakta bıraktığı olmadı. Çok saygılı ve çok içten bir insan. Sanki kendi öz abim gibi hissettim. Kesinlikle Ali beyi tavsiye ediyorum. Çok memnun kaldım.

 • Reply Derman at

  Üzerimde büyük bir ağırlık vardı aylardır, ne olduğunu bilmiyordum, ne işe gidesim vardı, hatta işten bu yüzden ayrıldım sadece uyumak ve evden bile çıkmamak istiyordum, benim karakterime çok aykırı bir durum, arkadaşlarım falan hep halime şaşırıyordu. Annemin çok ısrar etmesi sebebiyle medyum ali gürses hoca ile konuştum. Bana büyüden şüphelendiğini söyledi, bu büyüyü çözmek için bakım yapılması gerektiğini söyledi. Tamam dedim, annem ısrar etmese hocayla bile görüşmezdim öyle bir ruh halindeydim siz düşünün. En son ali hocanın dediği gibi odamda söylediği iki yere baktım. Birinci boş çıktı ikinciden bir muska çıktı hemen anneme koştum, sen mi yaptırdın dedim hayır dedi, ali hocaya haber verdim, büyü olduğu ortaya çıktı. Kim yapmış neden yapmış bilmiyorum ama ali hoca ile birlikte bozduktan sonra üstümdeki bu yük resmen kalktı enerjim yerine geldi, eskisi gibi neşeli bir insan oldum, neşemi sevincimi kaybetmiştim, çok kötü hissediyordum kendimi, allaha bin şükür bunu çözüp atlatmış oldum annem ve ali gürses hoca sayesinde…

 • Reply Rutkay at

  Merhaba hocam kısaca bahsedeyim Bi kız var bununla evlenmek istiyorum yalnız o kız beni arkadaşı olarak gördüğünden kabul etmeyecek bundan eminim ve ben bunun la evlilik düşünüyorum bana nasıl bir yol izleyeceğimi söyleyebilir misiniz

 • Reply sevinc at

  kizim kendisine zarar veren birine gonlunu kaptirmisti aile dostumuz ikinci annem dedigim bir teyzem araciligiyla ali gurses hocayi buldum yaptigi islem sonrasinda kizim kendi kedine sogudu uzaklasti allaha sukur kazasiz belasiz atlattik tesekkur etmek istedim buradanda

 • Reply ecem at

  arkadaşlar başta çekincelerim vardı önceden çok dolandırılmış biri olarak ama ali gürses konusunda içiniz rahat olsun gerçekten başından sonuna kadar özveriyle ilgilendi işlemi söz verdiği tarihte gönderdi ne sorsam mailden aynı gün dönüş yaptı baştan kendisine denk gelmediğim için çok üzgünüm en az 10 bin lira kaybetmişimdir bu yolda paradan ziyade umut ve zaman kaybı insanı yıpratıyor ali beyden bir bilgi alın derim…

 • Reply Murat at

  Geri getirme vefki yaptırdım ali hocaya 1-40 gün süre verdi başta uzun geldi ama o süreye bakmayın ben 2. hafta civarı etkilerini görmeye başladım süre bitmiş durumda şu an bunları yazmak için onu bekledim şu an her şey eski haline döndü hatta daha güzel 6 aydır yazmayan aramayan cevap vermeyen kadın kapıma kadar geldi çocuklar için yaptırdım çalışmayı onlara üzüldüğümden umarım bu şekilde devam eder Allah razı olsun Ali beyden

 • Reply Hazal at

  Ali hocaya herhalde 7-8 sene önce işlem yaptırmıştım sonuç almıştım o zaman da telefonu aynıydı hala aynı şimdi şans eseri denk gelip bir bakayım dedim bu bile yeterli aslında çok yardımı dokundu zamanında hala duacıyım kendisine bir yuvayı kurtarmıştı 7-8 sene geçti tek gün sorun yaşamadım Allah uzun ömür versin kendisine.

 • Reply İsimsiz at

  Ben vefk gibi işlerden pek fazla anlamam ama bir dostumun tavsiyesi ile medyum ali gürses hocayla çalışmıştım. Hocanın yaptığı işlem bana bir haftada teslim edildi, nasıl kullanacağımı ve kafamdaki soruları da sorabildim her zaman. Çok ilgili ve canyakın bir yaklaşımı vardı o yüzden baştan beri hiç sorun yaşamadım. Etkisindende şimdilik memnunum inşallah bu şekilde devam eder bende sıkıntımdan kurtulurum

 • Reply Justlive at

  Yurtdışında yaşıyor olduğum için burada medyum hoca bulamamıştım. İnternette okuduğum bir yorum sayesinde Medyum Ali Gürses bey ile konuştum. Kendisi çalışmaya başlamadan önce izin istedi, gönderimde bir sorun çıkıp çıkmayacağını araştırdı, sorun olmayacağından emin olduktan sonra çalışmaya başladı. Bir haftada kargoya verildi işlemim. Burada posta olayları çok sıkıntılı olmasına rağmen sorunsuz ulaştı, en rahat ulaşacağı şekilde araştırıp göndermiş, en ufak bir problem yaşamadım ne öncesinde ne teslim aşamasında. Kendisinin verdiği sürelerde de çalışmanın etkisini almayı başardım. Özetle vefk konusunda gerçekten denildiği gibi işinin uzmanı bir isim. Bugüne kadar çalıştığım hocalar içinde en iyisi olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim.

 • Reply Özgür at

  Merhaba yorumlara bakaraktan bende Ali Gürses hocamla çalışmaya başladım bağlama vefki yaptırdım kargo sorunsuz geldi herkesin bahsettiği gibi güvenilir bugun 5.ci günüm inşallah güzel sonuçlar Alcaz

 • Reply Nur at

  Ali Bey evden para çalınıyor bir değil iki değil bunu bir akrabanın yaptığını düşünüyoruz ama kanıtımız olmadığı için susuyoruz bunu kendisi itiraf etsin istiyoruz. Bunun için bir şey yapabilir misiniz?

 • Reply Aysegul at

  Bende suan çok zor durumdayım içinden kurtulamadigim durumlar var banada yardımcı olurmursunuz

 • Reply Mustafa at

  Hocam la bende bugün işleme başladım kendisi çok güven verdi işlem sonucunu burdan yazacam

 • Reply Seyit at

  Arkadaşıma verdiğim borcu geri alabilmek için Ali Gürses hoca ile konuştum. Bir işlem yapılmasını tavsiye etti. Yaptığı işlem bir haftada tamamlandı. Adresime kadar kargoyla gönderdi, gelen çalışma çok etkili oldu. Arkadaşım hiç borç harç işlerini umursamayan, hep üstüne yatan biri olmasına rağmen benim tekrar sormama bile gerek kalmadan bana olan borcunu ödedi Allah razı olsun kendisinden.

 • Reply DURSUN at

  BURADA BİRİ ALİ HOCAYI ÖNERMİŞTİ ALLAH ONDAN RAZI OLSUN EVİMİZE BÜYÜ YAPILMIŞ ELİYLE KOYMUŞ GİBİ BULDU BÜYÜYÜ BOZDU ALLAH BU HOCADAN DA O TAVSİYEYİ VEREN ARKADAŞDAN DA RAZI OLSUN

 • Reply Zeynep at

  Ali Gürses hocaya sınavım için başarı vefki yaptırdım. Kendisine ne kadar teşekkür etsem az. Çok zor bir sınavdı, çok rahat ve kolay şekilde istediğim neticeyi aldım. Ali Hoca’nın ilmi gerçekten yüksekmiş.

 • Reply Sevgiler at

  Fransa’da yaşıyorum, sevdiğim adam burada, müslüman olmadığı için ailem evlenmemize çok büyük karşı çıkıyordu. Hatta annem hakkımı helal etmem bile dedi. O kadar karşı çıktılar. Bu tepkilere rağmen tabiki kalbime söz geçiremedim. Çok istedik evlenmeyi. Manevi olaylarla ilgilenen bir arkadaşım var onun tavsiyesiyle ikna büyüsü yaptıralım dedik. Ali Gürses hoca ile çalıştım. Genelde hep mailden iletişim kurduk medyumalibey@gmail.com mail adresi. Çalışmayı bir haftada tamamladı, hızlı kargo ile Fransa’ya adresime gönderdi. Ne yapmam gerektiğini detaylı şekilde anlattı. Etkisi önce görülmedi ama üç gün geçtikten sonra aniden ortaya çıktı. Çok hızlı şekilde değişti bakış açıları, önce eşimi tanımak istediler, tanıştıkça çok sevdiler, sorup sohbet etmeye başladılar, yemeklere davet ettiler derken evlenebilirsiniz dediler. Üstelik en karşı çıkan hakkımı helal etmem diyen annem birden bire ben zaten sizi çok yakıştırıyordum gibi laflar etmeye başladı. Şimdi mutluyuz rabbime şükür.

 • Leave a Reply