Medyum Ali Gürses

Medyum Ali Gürses Evlenme Büyüsü

Fiziksel alemde var olan her şey fiziksel alemin kurallarına uymak zorundadır. Örneğin, bu alemde zamana ve mekana bağlı olmadan hareket etmek mümkün değildir. Bir yerden başka bir yere gitmek için mutlaka yol ve zaman kat edilmesi gereklidir.

Medyum Ali Gürses’in ana çalışma alanlarından biri olan evlenme büyüsü de dahil olmak üzere bu aleme ait olmayan enerjilerle alakalı tüm çalışmalarda bu kural geçerli değildir. Bu alemden olmayan enerjiler herhangi bir şekilde fizik kanunları ile düşünülemez.

Gerçek bir medyum hoca, gayb alemlerindeki enerjiyi kullanarak bu dünyada net bir etki yaratabilir. Kadim dönemlerden bu yana kullanılan özel teknikler ile gerçekleştirilen bu çalışmalarla insanlar arasında evlilik bağı oluşturulabilmektedir.

Bu tarz büyü çalışmaları yapıldığı zaman kesin etkiler ortaya çıkar ve insanların birbirlerine tam olarak bağlanması sağlanır.

Evlenme Büyüsü Nasıl Bozulur?

Evlenme büyüsü tüm diğer büyüler gibi gayb alemlerinin kanunları ile çalışmaktadır. Bir medyum hoca, bu büyüyü yaptığı zaman dünyaya olan yansıması ortaya çıkar. Kişiler bir kez bu büyünün etkisi altına girdiklerinde, gayb alemlerinde var olan ve çıplak gözle görülemeyen bu bağlar asla kopmayacaktır.

Gerçek medyum hocaların yaptıkları tüm çalışmalar kesin etkilidir. Tutmuş olan bir büyünün kendi kendine, zaman içerisinde bozulması mümkün değildir. Evlenme büyüsü yapıldığı zaman da bu büyünün ilerleyen yıllarda bozulmayacağına dair kesinlik mevcuttur. Eğer doğru yapıldıysa etki net ve sonsuza kadar görülecektir.

Büyünün doğru yapılmaması halinde bozulma ihtimali mevcuttur. Ancak, bu bozulma hali zaman içerisinde ortaya çıkmayacaktır. Zaten baştan beri tam tutmamış olan büyü, insanların birbirlerinden soğuması ile birlikte çok daha etkisiz hale gelecektir. Nefes gücü yetersiz olan bir medyum tarafından yapılan evlenme büyüsü, ilk başlarda kesin olarak tutuyormuş gibi görünse de ilerleyen zamanlarda etkisini yitirebilir.

Evlenme Büyüsü Hangi Hallerde Bozulur?

Evlenme büyüsü yapıldığı zaman kendiliğinden bozulmayacağı için sadece büyü bozma uygulamaları ile etkisini kaybeder. Gerçek bir medyum tarafından yapılmış olan büyü sadece başka bir medyumun müdahalesi ile bozulabilir.

Fizik kanunları büyüler için geçerli değildir. Büyülerin zaman içerisinde yıpranması, etkisini kaybetmesi mümkün değildir. Evlilik büyüsü gibi iki kişi arasındaki duygu bağlarını etkileyen büyülerde de aynı şey geçerlidir.

Eğer yaptırdığınız evlenme büyüsünün hiçbir şekilde bozulmamasını, başka biri tarafından yapılan büyü bozma çalışmasının etkisiz kalmasını istiyorsanız bu durumu medyum hocaya belirtmekte fayda vardır. Medyum hoca, büyüden korunma muskası yaparak büyünün çok daha etkili ve bozulmayacak bir hal almasını sağlayabilir. Bu hal sadece muska ile değil, aynı zamanda vefk gibi çalışmalarla da sağlanabilmektedir. Konuyla ilgili en doğru çalışma medyum hocaların incelemesi sonucunda belirlenecektir.

Medyum Ali Gürses Hoca aşk büyüsü, bağlama büyüsü, rızık açma büyüsü, kısmet açma büyüsü, ikna büyüsü, büyü bozma, yıldızname gibi birçok konuda çalışmalarını yürütüyor. Medyum Ali Gürses‘e 0535 590 62 75 numaralı telefondan veya medyumalibey@gmail.com mail adresinden ulaşılabilir.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

2 Yorum

 • Reply Erdal at

  İşyerime yapılan bir büyü varmış, her şey kötü gidiyordu, paralar kayboluyor, dükkandaki makinalar bozuluyor vesaire. Bizim bir hoca vardı, ona dua okuttuk işe yaramadı. Hoca dedi, burada başka bir iş var. Daha iyi bilen biriyle görüşün diyerek Ali Gürses hocayı önerdi. Havas ilmi diye bir şey varmış. İlk defa duydum. Ali Gürses hoca bakım yaptı, dükkanın arka taraflarında bir yerde duvarın arasına sıkıştırılmış bir kağıt bulduk. Hoca uzaktan tarif etti ben gittim orada buldum. İçinden kemik, zeytin çekirdeği falan çıktı. Kağıtta da arapça yazılar, göz gibi bir çizim vesaire vardı. Hocaya tarif ettim, fotoğraflarını gönderdim. Büyü olduğu ortaya çıktı. Sonrasında asıl işlemleri kendisi yaptı bana da bir işlem yolladı talimat iletti ve verdiği sürede gerçekten her şey yoluna girdi ihtiyacı olanlar için 05355906275 telefonu medyumalibey@gmail.com mail adresi Allah razı olsun kendisinden…

 • Reply Mesut at

  İyi günler dilerim,
  İkna ile alakalı bir vefk işlemi yaptırmıştım yaklaşık olarak bir ay önce. Özel bir mesele olduğu için herkesin kolay yapabileceği bir çalışma değildi. İşlemi yapacak olan medyumun bilgili olması gerektiğini bizzat ben çok iyi biliyordum. Özellikle daha önce bu tarz vefk yaptırmış kişilerden öğrendiğim kadarıyla hassas çalışmak gerekliymiş.
  Medyum Ali Hoca’nın yaptığı işlem yanlış hatırlamıyorsam bir haftada elime geçti. Kargo ile gönderdi, geleceği zamanı bile takip ederek çok ilgili davrandı. Kargom elime geçtikten sonra telefonda nasıl kullanacağımı anlattı.
  Vefkin kullanımı benim çalışmam için biraz farklıydı, daha doğrusu öğrendiğim şekilden daha farklı kullanılıyormuş onu görmüş oldum. Dediği şekilde kullandıktan sonra çok kısa zamanda tesir göstermeye başladı.
  Yine bir hafta gibi bir sürede sonuç verdi. Ben işlemden çok memnun kaldım. Başka kişilere de tavsiye ediyorum her zaman için. Güvenilir biri, vefk konusunda rahat olabilirsiniz.

 • Leave a Reply