Medyum Ali Gürses

Aşık Etme Büyüsü Nedir? Aşık Etme Büyüsü Etkileri

Medyumlar, insanların en zorda kaldığı zamanlarda onlara yardımcı olan kişilerdir. Özel güçlere sahip olan medyumlar, bu güçlerini insanlığın yararına kullanır. Çocukluk dönemlerinde başlayan eğitimler ile zamanla işinin ehli konumuna gelen medyumlar insanlara aşk hayatlarında da yardımcı olurlar. Aşık etme büyüsü yapan medyumlar bu şekilde insanların ihtiyaç duyduğu manevi doyumu da sağlayabilir.

Her aşk beklenilen bir şekilde yaşanmaz veya istenilen sonla bitmez. Karşılıksız olarak aşk yaşayan dünya üzerinde pek çok kişi bulunmaktadır. Ancak bazen aşkın boyutu saplantı derecesine ulaştığında insanlar buna çözüm bulmak amacıyla bazı şeyler yapmaya karar verir. Bu durumda karşılarına ilk olarak medyumlar çıkar.

Medyumlar, insanların manevi hallerini düzene koyacak olan işlemleri yapabilir. Bunları yaparken asla büyü yapmaktan kaçınmaz. Hatta kimi zaman farklı işlemlerde yaparak insanlara bu şekilde de yardımcı olabilirler. Medyumlar tarafından yapılan büyü haricindeki diğer şeyler şu şekildedir:

 • Muska hazırlamak
 • Vefk yapmak
 • İnsanlara bakım yapmak
 • Geçmiş ve gelecek hakkında insanlara bilgi aktarmak
 • Tılsım hazırlamak
 • Büyü bozmak

Aşık etme büyüsü yaparak insanlara yardımcı olan medyumlar, kimi zaman insanlarda yapılmış olan diğer büyülerinde izlerini görebilir. Bu durumda büyü bozma işlemi devreye girer ve yapılan büyünün bozulması için çalışmalar yapılır.

Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur?

İnsanlar; bazen aşk büyüsü yaptırmak isterken bazen ise yapılmış olan büyüyü bozdurmak ister. Bu durumda adres yine medyumlardır. Medyum hocalar büyü bozma işlemlerini şu şekilde yapar:

 • İlk olarak büyü işleminde kullanılan yardımcı nesneyi bulmak gerekir. Bu nesne büyünün hızlı bir şekilde bozulmasını sağlar.
 • Nesne bulunduktan sonra onu yakmak veya uzaklaştırmak yeterli değildir. Bunun yerine medyuma vermek ve onun bu nesneden kurtulmasını sağlamak daha doğrudur.
 • Nesneden kurtulan medyum kişinin değişen enerji dengesini de tekrar yerine getirir. Bir nevi bakım işlemi yapar.
 • Eğer kişi kendisine halen büyü yapılabileceğini düşünüyorsa o zamanda ona muska hazırlar ve büyünün etkisine girmemesini sağlar.

Aşık etme büyüsü ile birlikte insanlar değil de onun yakınındaki diğer kişiler kişinin büyü etkisi altına girdiğini anlayabilir. Bu genellikle kişideki hal ve hareketlere bağlı olarak görülen değişimler olarak ortaya çıkar. Bu durumda yapılması gereken en önemli şey büyüyü fark eder etmez hemen güvenilir bir medyumun yolunu tutmaktır.

İnternet ortamından dahi yapılacak olan araştırmalarda rahat bir şekilde bulunabilen güvenilir medyumlar için web siteleri kullanılabilmektedir. Web sitelerine insanlar hocalar hakkında yorumlar yapmakta ve yaşadığı deneyimlerden bahsetmektedir. Bu doğrultuda güvenilir bir medyum için internet üzerinde sıkı bir araştırma yapmak gerekir.

Medyum Ali Gürses Hoca aşk büyüsübağlama büyüsürızık açma büyüsü, kısmet açma büyüsü, ikna büyüsü, büyü bozma, koruma muskası ve yıldızname gibi birçok konuda çalışmalarını yürütüyor. Medyum Ali Gürses‘e 0535 590 62 75 numaralı telefondan veya medyumalibey@gmail.com mail adresinden ulaşılabilir.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

1 Yorum

 • Reply Melisa at

  Benim üstüme büyü yapıldı. Lanet olası bir insan vardı hayatımda uzun yıllar önce. Kurtulamadım gitti heriften. Hayatımın içine etti desem yeridir. Hem bana hem anneme büyü yapılmış. Ali Gürses hoca sağolsun çok ilgilendi. Amcam sayesinde ulaştık kendisine, anneme de bana da yapılan büyüyü detaylıca anlatmıştı. Domuz yağı büyüsü gibi bir şeydi galiba tam adını bilmiyorum ama hocanın tarif ettiği her şey başımıza geldi. Sonrasında bozmak için bir hafta süren bir işlem yapıldı. İşlem bitince hayatımız düzene girdi. Annemde etkiler benden önce düzeldi, sonrasında benim de düzeldi. Genelde mailden irtibat kurduk hocayla medyumalibey@gmail.com mail adresi. Bu gibi konular dalgaya gelmez. Eğer başınıza gelmediyse bilemezsiniz. O yüzden dalga geçmeyin sakın. Bu hayatta çok kötü niyetli insan var ve böyle iğrenç işler yapmaktan hiç çekinmiyorlar. Neyse ki işinin ehli olan hocalar da var hak yolunda, biz de şanslıydık iyi bulduk.

 • Leave a Reply