Medyum Ali Gürses

Yıldızname Bakan Hocalar – Yıldızname Bakımı

Her konuda olduğu gibi yıldızname çalışmalarında da çok özel şartlar vardır. Özellikle karmaşık ilimler kullanılması gereken çalışmalarda işin niteliğinden çok kim tarafından yapıldığı önemlidir. Bu durum büyü ve vefk gibi tüm maneviyata yönelik çalışmalarda olduğu gibi yıldızname için de geçerlidir. Yıldızname bakan hocalar çalışmaları sırasında birden fazla ilimden yararlanır. Her aşaması dikkat ve bilgi gerektiren bu çalışmada, bilgiyle beraber tecrübe de çok önemli bir role sahiptir. İşlemi yapacak yıldızname bakan hocalar, mutlak surette dikkatli ve bilgili olmak zorundadır. Karşılaştığınız tüm medyum hocaların yıldızname bakamayacağını bilmeniz gerekir. Büyü, vefk, muska, yıldızname her bir birbirinden çok ayrıdır. Alanında uzman, kendini geliştirmeyi mesleğine borç bilen, gerçek hocalar tarafından gerçekleştirilmesi gerekir.

Yıldızname Nasıl Bir Çalışmadır?

Yıldızname bakan hocalar yıldızların, isimlerin, rakamların ilmini bilmiyorsa, yıldızname hazırlayamaz.  Her zaman engin bilgilere sahip kişiler tarafından kullanılan bu çalışmalar, yine aynı şekilde bilgin profesyonel kişiler tarafından yapılmak zorundadır. Aksi takdirde hiçbir etkisi olmayacağı gibi yanıltıcı da olabilir. Yıldızname bakan hocalar astroloji bilmelidir. Adından da anlaşılacağı üzere bu çalışmada yıldızların ve gezegenlerin etkisi büyüktür. Çalışma, dünya dışındaki gezegenlerin konumları ve kişi üzerindeki etkilerinden ibarettir. Bu gezegenler kişilerin geçmişlerine, geleceklerine ve yaşadıkları zamana etki eder. Üç farklı zaman kullanılarak hesaplanan işlemler, üstün astroloji bilgisi olmadan yapılamaz. Bunun yanında yıldızname bakacak olan kişinin numeroloji konusunda bilgi sahibi olması çok önemlidir. Kişinin doğum tarihi, doğum saati ve ismi, bu çalışmaları etkileyen başka unsurlardır. Bu detayların doğru yorumlanması gerekir. Yıldızların etkileriyle harmanlanarak hesaplanması için numeroloji ilmi konusunda üstün bilgi sahibi olmaları gerekir. Yıldızname bakan hocalar çok yüksek olmasa da ortalama miktarda astronomi bilgisine sahip olmalıdır. Profesyonel olan hocalar tarafından hazırlanan çalışmalardan çıkan sonuçlar değerlendirildiğinde, gerçekten yıldızname hazırlamayı bilen kişilerin uzay ve diğer gezegenler hakkında ciddi bilgisi olduğu gözlemlenir. Yıldızname hazırlamak hiçbir bilgisi ve tecrübesi olmayan bir insanın harcı değildir. Öncelikle bilgi şartı aranan tüm çalışmalarda olduğu gibi, bu çalışmada da belli bir ilham esastır. Bu ilham, herkeste olmaz. Ancak, doğuştan bazı yeteneklerle gelen kişiler sahiptir. Bilgisiz bir kişinin yapacağı çalışma alelade bir araya getirilmiş bilgilerden öteye geçemez. Gerçek bir medyumla çalışmanın farkına varan kişiler diğer insanları da bilgilendirmek ister. İnternette yer alan bazı platformlarda, hocalar ile ilgili olumlu ya da olumsuz tecrübelerini paylaşırlar. Siz de manevi konularda herhangi bir çalışmaya başlamadan önce bu platformlar aracılığı ile bilgi edinebilirsiniz. Böylece gerçek bir hoca ile zaman kaybetmeden iletişime geçebilirsiniz.

Sadece Türkiye değil, başta Almanya olmak üzere yurtdışında birçok yere de hizmet veren Medyum Ali Gürses Hoca aşk büyüsübağlama büyüsürızık açma büyüsü, kısmet açma büyüsü, ikna büyüsü, büyü bozmayıldızname gibi birçok konuda çalışmalarını yürütüyor. Medyum Ali Gürses‘e 0535 590 62 75 numaralı telefondan veya [email protected] mail adresinden ulaşılabilir.

Previous Post Next Post

Bu yazılar da ilginizi çekebilir:

1 Yorum

  • Reply Tavsiye at

    Buradan bir arkadaşın yazdığı yorum üzerine ben de Ali Hoca ile çalıştım. Dediği gibi gerçekten hakkıyla işini yapan biri. Benim sorunumla alakalı olup olmayacağına bakmadan net bir şey söylemeyelim, mağduriyet yaşatmayalım dedi iki gün zaman istedi, sonrasında bana işlem yapılabileceğini söyledi. Dürüstlüğü buradan bile anlaşılıyor.
    Benim olayım da borç meselesiydi, sevdiğim bir akrabam borç aldı ödemedi, ödemeye gücü var maddiyatı var ama ödemedi. Huyu öyleymiş dedim üstelemedim ama herkesin paraya ihtiyacı var sonuçta.
    Ali gürses hocayla bu konuda çalıştım, bir haftada işlemi tamamlayıp adresime gönderdi. İlgisi alakası on numara bir hoca. Sonuçları da bir ay olmadan aldım, bir ay içinde tüm borcunu taksit taksit getirdi. Tek bir defa bile sormama gerek kalmadı.
    Allah ali gürses hocadan da hocayı bulmama yardım eden o yorumu yazan arkadaşdan da razı olsun şimdi o yorumu bulamadım ama benzer sıkıntısı olan arkadaşlar için öneririm Ali beyi kesinlikle [email protected] mail adresi hep mailden iletişim kurduk her gün mutlaka döndü bu yoğunlukta Allah razı olsun

  • Leave a Reply