Medyum Ali Gürses

İstediğini Yaptırma Büyüsü Nedir?

Gayb alemlerinin hayatımıza girmesi ile birlikte pek çok konuda farklı tesirler alındığı bilinmektedir. Medyum hocalar tarafından yapılan sayısız farklı çalışma sayesinde, insanların her zaman için merak ettikleri bu alemlerden yararlanması, sorularının cevaplanması sağlanmaktadır. İstediğini yaptırma büyüsü gibi büyü çalışmaları da aynı şekilde yıllar süren çalışmalar neticesinde öğrenilmiş, medyum hocalar tarafından aktif olarak kullanılmaya başlanmıştır.

Gerçek bir medyum hoca tarafından yapılan büyü çalışmasının fiziksel olmayan alemlerde pek çok farklı temeli bulunmaktadır. İstediğini yaptırma büyüsü de dahil olmak üzere, tüm büyü uygulamaları için aynı durum geçerlidir. Bir medyum hoca, bu alemlerle alakalı bir büyü işlemi yaparken mutlaka karmaşık enerjileri kullanmak, kendini geliştirmek zorundadır. Bu enerjilerin ne olduğunu anlamak bile başlı başına karmaşık bir uğraştır. Bu nedenle, medyum hocaların eğitim süreçleri yerine göre yıllar boyunca devam etmektedir.

Medyum hocaların eğitimleri her zaman için nefes gücü temelinde verilmektedir. Nefes gücünü sonradan kazanmak ve geliştirmek mümkün değildir. İstediğini yaptırma büyüsü yapacak olan medyum hocaların bu güce doğuştan sahip olması gereklidir. Bu gücü doğuştan taşımayan bir medyum hocanın hiçbir zaman başarıya ulaşması mümkün olmayacaktır. Bu nedenle, üstat medyum hocaların nefesi yetersiz olan medyumları eğitime almadıkları da bilinmektedir.

İstediğini yaptırma büyüsü yapılırken mutlaka bakım gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Bakım sırasında, büyü yapılacak olan kişinin enerjisi incelenmekte, hangi yöntemlerin bu kişi için faydalı olacağı belirlenmektedir. Bu işlemi doğru şekilde yapabilmek için gaybi dünyaya dair kavramları çok iyi bilmek gereklidir.

Sıradan bir insanın medyum hocaların geçtiği eğitim sürecinden geçebilmesi hiçbir koşulda mümkün değildir. İstediğini yaptırma büyüsü de dahil olmak üzere, tüm büyü uygulamalarını yapabilmek, bu eğitim sürecinden geçilmesi ile mümkündür. Bu nedenle, eğitimsiz kişilerin büyü bilgisine erişmesi imkansızdır.

Büyülerin Bilgisi El Verme Yoluyla Aktarılır

Bir medyum hoca, büyü çalışması yaparken kullandığı teknikleri binlerce yıl geriden gelen yöntemler ile öğrenmektedir. Gayb alemleri, tek bir insan ömrüne sığabilecek kadar sınırlı olmadığı için mutlaka  birden fazla medyum hocanın tecrübesini içermek zorundadır. İstediğini yaptırma büyüsü de dahil olmak üzere, tüm büyü çalışmalarında aynı durumun geçerli olduğu bilinmektedir.

El verme yöntemi, bilgilerin korunmasını sağladığı gibi uzun süreler boyunca bozulmadan aktarılabilmesini de mümkün kılmaktadır. Üstat medyum hocalar, kendi deneyimlerini ve öğrendiklerini bu bilgilere ekleyerek yıllar boyunca devam eden bir eğitim süreci geliştirmektedir. İstediğini yaptırma büyüsü de olsa başka bir büyü çalışması da olsa her zaman içni aynı yöntemlerle çalışıldığı bilinmektedir.

Sıradan İnsanların Büyü Yapması İmkansızdır

Bir medyum hocanın büy üyapabilmesi için yıllar boyunca kendini geliştirmesi gereklidir. Yine aynı şekilde, en basit gibi görünen büyü işleminde bile el verme yoluyla aktarılan özel bilgiler kullanılmaktadır. Bu nedenle, sıradan bir insanın büyü bilgisine erişmesi mümkün değildir.

İnternette ve başka kaynaklarda istediğini yaptırma büyüsü gibi büyü çalışmalarının evde yapılabileceği yazıyor olsa da bunların herhangi bir gerçekliği olmadığını unutmamak gereklidir. Bu büyüleri evde yapabilmek gibi bir durum asla söz konusu değildir. Büyüler, tüm diğer manevi çalışmalarda olduğu gibi sadece işinin uzmanına bırakılması gereken, karmaşık ve özel işlemler olarak görülmelidir.

Evde büyü yapmak kimi zaman tehlikeli olabilir. Güvenilir bir medyum hoca tarafından yapılan istediğini yaptırma büyüsü zararsız olsa da kişilerin bu çalışmaları evde yapmaları, denemeleri tavsiye edilmemektedir.

Sadece Türkiye değil, başta Almanya olmak üzere yurtdışında birçok yere de hizmet veren Medyum Ali Gürses Hoca aşk büyüsübağlama büyüsürızık açma büyüsü, kısmet açma büyüsü, ikna büyüsü, büyü bozmayıldızname gibi birçok konuda çalışmalarını yürütüyor. Medyum Ali Gürses‘e 0535 590 62 75 numaralı telefondan veya medyumalibey@gmail.com mail adresinden ulaşılabilir.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

Yorum yapılmamış

Leave a Reply