Medyum Ali Gürses

Büyü Belirtileri

Bir kişi üzerinde büyü olup olmadığını anlamanın tek kesin yolu medyumlar tarafından yapılan enerjisel bir okuma gerçekleştirmektir. Bu okuma ile birlikte insanın enerjisi üzerinde var olan yabancı etkiler belirlenir, bu ektilerin geçirilmesi için yapılan büyü bozma çalışmaları uygulanır.

Büyü belirtileri sürekli olarak değişkenlik gösterir. Bu belirtilerin değişme sebebi her insanın ve büyünün farklı enerjilere sahip olmasıdır. Üzerimde büyü var diye düşünen bir kişi, başka bir insanla çok daha farklı büyü belirtileri gösterebilir. Hem yapılan büyünün türü hem de kişinin enerjisinin farklı olması bu duruma yol açar.

medyum yorum

Gerçek medyum hocalar bir büyü çalışması yapmadan önce kişilerin enerjisini inceler. Bu enerjisel inceleme sonucunda nasıl bir uygulama yapılacağına karar verilir. Yapılan uygulamanın doğru olması enerjinin iyi anlaşılmasıyla doğrudan bağlantılıdır.

Üzerimde Büyü Olduğundan Şüpheleniyorum, Ne Yapmalıyım?

Eğer üzerinizde büyü olduğundan şüpheleniyorsanız öncelikle büyü belirtileri ile ilgili kendiniz üzerinde bir gözlem yapmanız gereklidir. Büyüler, türlerine bağlı olarak farklı belirtiler göstererek tesir eder. Bir kişide var olan büyü belirtisi başka bir kişide aynı şekilde ortaya çıkmayabilir.

Yaygın olarak görülen büyü belirtilerinden biri kabuslardır. Kabus görüyor ve sürekli olarak uykunuzdan huzursuz şekilde uyanıyorsanız, eğer gece uykusu uyumakta zorluk çekiyorsanız bu durum büyü nedeniyle ortaya çıkıyor olabilir.

Gün içerisinde kendinizi huzursuz ve sürekli tedirgin hissediyorsanız yine aynı şekilde büyü ile alakalı bir durum yaşıyor olabilirsiniz. Büyü belirtileri, eğer yapılan büyü kişiye zarar verme amacı güdüyorsa her zaman hayatınızı olumsuz olarak etkileyecek şekilde görülecektir.

Büyü Belirtileri Nasıl Ayırt Edilir?

Büyü belirtileri kimi zaman insanların normal yaşantısından kaynaklanan durumlarla karıştırılabilir. Üzerinde büyü olduğundan şüphelenen bir kişi aslında büyü tesiri altında değil, sadece kendini kötü hissediyor olabilir. Yine aynı şekilde, fiziksel nedenlerden olduğu düşünülen bir durum tamamen büyü kaynaklı olabilmektedir.

Büyü belirtilerini ayırt edebilmek için öncelikle durumun devamlılığını kontrol etmeniz gereklidir. Örneğin, bir gece kabus görmek bir büyü belirtisi olmayabilir. Büyü tesiri devamlı olarak devam edecek ve kendini tekrar tekrar hatırlatacaktır. Sürekli, haftalar boyu kabus görmek eğer herhangi bir sağlık probleminden kaynaklanmıyorsa büyünün büyük bir belirtisidir.

Büyü belirtisi sadece kişilerin enerjilerini tam olarak araştırdıktan sonra kesin bir şekilde kabul edilir. Bir medyum, belirtileri dinleyecek olsa da bunların net olarak büyüden kaynaklandığını sadece enerjileri kontrol ettikten sonra söyleyebilir.

Büyü, her ne kadar iyi niyetle uygulanabiliyor olsa da kötü amaçlarla da kullanılabilir. Kötü niyetli büyüler kimi zaman insanların hayatlarında dönülmez hasarlara neden olabilir. Bu nedenle büyü belirtilerinden şüphelendiğiniz andan itibaren medyum hocalardan yardım talep etmeniz tavsiye edilmektedir.

Medyum Ali Gürses Hoca aşk büyüsü, bağlama büyüsü, rızık açma büyüsü, kısmet açma büyüsü, ikna büyüsü, büyü bozma, yıldızname gibi birçok konuda çalışmalarını yürütüyor. Medyum Ali Gürses‘e 0535 590 62 75 numaralı telefondan veya medyumalibey@gmail.com mail adresinden ulaşılabilir.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

1 Yorum

  • Reply levent at

    Başımdan geçeni anlatmak istiyorum, öncelikle s.a herkese. Eşim bir süredir evden uzaklaştı kaç kere başka yöntemler denedim tekrar çekebilmek için nafile oldu hep, bir arkadaşımın tavsiyesi ile vefk yaptırmaya karar verdim, araştırma yaptıktan sonra bu konu ile ilgili en iyi ismin medyum ali gürses olduğunu okudum, bu işlerden anlayan bir arkadaşıma da sorduğumda aynı şeyi söyledi medyum ali hocayı tavsiye etti, bunun üzerine kendisiyle çalışmaya karar verdim, vefk için aradığımda bu iş için en uygun çalışmanın bağlama vefki olduğunu söyledi sıkıntımı dinledikten sonra bağlama vefki yaptırdım, çalışma beş günde elime ulaştı etkisi aşama aşama ortaya çıktığı için kaç günde oldu bilemiyorum ama en fazla 20 gün olmuştur diyorum, önce eve daha fazla ilgi göstermeye başladı sonrasında hep uzaklaşıp gittiği alışkanlıklarından kurtuldu etkili çalışma yapıyor güvenebilirsiniz…

  • Leave a Reply