Medyum Ali Gürses

Medyum Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli?

İnsanların fiziksel yaşantısı doğrudan gaybi alemler ile bağlantılı olduğu için medyumluk mesleği her zaman el üstünde tutulmuştur. Medyum seçiminde dikkat edilmesi gerekenleri bilen kişiler, gaybi dünyaları tanıyan hocaları bularak bu alemlerden yararlanabilmektedir. Maneviyatı iyi bilen bu hocalar, tıpkı geçmişte olduğu gibi bugün de insanlara farklı konularda yardımcı olmaktadır.

Metafiziksel alemler ve anlayamadığımız diğer boyutlar aslında bizlere verilen büyük bir hediyedir. İlimler vesilesiyle tanıdığımız bu dünyalardaki enerjiler, fiziksel dünyayı baştan aşağı değiştirecek ve bambaşka bir hale getirecek kadar kudretlidir. Gerçek ve güvenilir medyum hocalar, bu gibi çalışmaları her dönemde yapmış ve yapmaya devam etmektedir. Bugün de yine geçmişte olduğu gibi farklı konularda büyü yapılabilmektedir.

Medyum seçiminde dikkat edilmesi gerekenlerin başında, çalışmayı yapacak olan medyum hocanın nitelikleri gelmektedir. Manevi dünyalar düşünüldüğünden çok daha karmaşık ve zor bir alemdir. Bu dünyayı anlamak için mutlaka uzun süreli bir eğitimden geçmek, kendini geliştirmek gereklidir. Bunu yapmayan bir kişi asla medyum olamayacak, sırlı bilgilere erişemeyecektir.

Medyum hocalar, her şeyden önce ilmi bilgilerini en iyi şekilde geliştirmek zorundadır. Medyum hocaların kullandığı ilimler, fiziksel dünyadaki ilimlerden çok daha farklı ele alınmalıdır. Bu bilgiler herhangi bir yazılı kaynaktan, internetten veya sıradan bir kitaptan öğrenilmemektedir. Gerçek bir medyum hocanın bilgisi, her zaman için silsile yoluyla, el verme yöntemiyle üstat medyumlardan aktarılmak zorundadır.

Medyum seçiminde dikkat edilmesi gerekenlerden olan ilmi bilgiler, özellikle havas ve ledün üzerine temellenmiştir. Havas, her şeyin başında olan ilimlerden biri kabul edilmektedir. Gerçek bir medyum hoca, bu ilmi öğrenmediği sürece manevi dünyalardaki hiçbir işlemi yapamayacaktır. Ledün ilmi de havas ilmi gibi önemlidir. Bu iki ilim, büyü ve diğer manevi çalışmaların enerjilerini yönlendirmekte, istenen amaç için programlamakta çok önemli bir yere sahiptir.

Duygusal Konularda Büyü Yapmak Daha Zordur

Medyum hocalar onlarca farklı konuda büyü yapabilmektedir. Maneviyatın ve gaybi dünyanın bir sınırı olmadığı için çalışma alanları da çok kapsamlıdır. Medyum seçiminde dikkat edilmesi gerekenleri bilen bir kişi, dilediği her türlü konuda bu alemlerin çalışmalarından destek alabilecektir.

Medyum hocalar duygusal konularda da farklı işlemler yapabilmektedir. Örneğin, pek çok kişi büyü yoluyla yuva kurmuş, mutlu bir aile sahibi olmuştur. Yine aynı şekilde, bağlama, aşık etme, kısmet açma gibi sayısız konuda gaybi dünyadan yararlanılmaktadır. Ancak, bu büyüleri yapmak diğerlerine kıyasla çok daha karmaşık ilim bilgisine ihtiyaç duymaktadır. Bu nedenle, böylesi çalışmalar yaptırmadan önce medyum seçiminde dikkat edilmesi gerekenleri bilmek ve iyi bir araştırma yapmak tavsiye edilmektedir.

İnsanlar Büyüden Her Dönemde Yararlanmıştır

Rahmani boyutlardan tarihin neredeyse her döneminde yararlanılmıştır. Bugün de pek çok kişi bu boyutlar vesilesiyle hayatını düzene sokmaktadır. Medyum seçiminde dikkat edilmesi gerekenleri öğrendikten sonra, bu alemlerle alakalı çalışma yaptırmakta hiçbir engel kalmayacaktır. Gerçek hocalar, en zor durumlarda bile her zaman yardımcı olacaktır.

Sadece Türkiye değil, başta Almanya olmak üzere yurtdışında birçok yere de hizmet veren Medyum Ali Gürses Hoca aşk büyüsübağlama büyüsürızık açma büyüsü, kısmet açma büyüsü, ikna büyüsü, büyü bozmayıldızname gibi birçok konuda çalışmalarını yürütüyor. Medyum Ali Gürses‘e 0535 590 62 75 numaralı telefondan veya [email protected] mail adresinden ulaşılabilir.

Previous Post Next Post

Bu yazılar da ilginizi çekebilir:

Yorum yapılmamış

Leave a Reply