Medyum Ali Gürses

Vefk

Her ne kadar ikisi de manevi alemlerin sonsuz gücünü kullanıyor olsa da vefkler ve büyüler arasında büyük bir fark bulunur. Vefk yapan hocalar, büyü enerjilerini kullanmadan sadece öte alemlerde bulunan gaybi enerjiler ile çalışma yapar. Büyüler ise çok daha farklı uygulamalar için kullanılan, daha farklı enerjiler içermektedir.

Medyumlar, bir çalışma yaparken, çalışmayı yaptıran kişinin taleplerini göz önünde bulundurur. Herkesin istediği gibi etki eden ve istediği enerjilerin kullanıldığı bir çalışma yapmak konusunda özen gösterir. Kimi insanların büyü enerjisi kullanılmamasını istemesi, vefk yapan hocaların bu tarz çalışmaları vefk enerjileri ile yapabilmesini sağlamaktadır.

Büyüler ile manevi alemlerden pek çok farklı konuda fayda elde edilebilmektedir. İnsanların duygusal yaşantısından iş hayatlarına kadar her noktada bu tarz çalışmaların gücünden ve enerjisinden yararlanmak mümkündür. Medyumlar, bu konuda nesillerdir kullanılan yöntemleri hala kullanmakta ve insanlara yardım etmektedir.

Vefk yapan hocalar da tıpkı tüm diğer çalışmaları yapan hocalar gibi kadim dönemlerden gelen enerjileri kullanır. Bu enerjilerin sahip olduğu güç ve kudret insanların hayatını baştan aşağı değiştirebilecek kadar yüksektir. Bu enerjilerin doğru yönlendirilmesi ile istenen her şey elde edilebilir, hayatınız çok daha olumlu bir yola yönlendirilebilir.

Elbette tüm bu çalışmalarda çok çeşitli ilimlerin gücünden yararlanılması gereklidir. Vefk yapan hocalar, ismini bile duymadığımız çalışmalar konusunda bilgi sahibidir. Yapılan en basit vefkte bile mutlaka bu ilimlerin bilgisi kullanıldığı görülmektedir.

Vefk Büyüden Farklı Bir Çalışmadır

Vefk yapan hocalar, hiçbir zaman büyü enerjileri kullanmamaktadır. Büyülerde, yine aynı kaynaktan gelen enerjiler kullanılıyor olsa da vefklerde kullanılan güç büyünün gücü değildir.

Vefklerde temel kaynak havas ve ledün gibi İslami ilimlerdir. Vefk yapan hocalar, bu ilimler aracılığıyla edindikleri bilgileri insanların yararı için kullanır. Yapılan çalışmalardan en iyi şekilde tesir alabilmek için bu ilimlerde uzman olmak çok önemlidir.

Vefk yapan hocalar, en karmaşık çalışmalarda bile bu kudretli ilimlerden yararlanmaktadır. Eğer bir hocanın bilgi birikimi yeteri kadar yüksekse, büyü ile yapılan her şey, büyü enerjisi kullanılmadan vefk ile de yapılabilir.

Vefklerde Duaların Gücünden Yararlanılır

Vefk yapan hocalar, temel enerji olarak havas ilmi aracılığıyla öğrenilen duaların gücünü kullanır. Bu güç evrenin her yerine tesir edebilecek kadar etkilidir. Yapılan bütün çalışmalarda bu enerjilerin en iyi şekilde kullanılması hedeflenir.

Çalışmayı yapan hocaların kullandıkları yöntemler vefkin niteliğine göre değişir. Ne tür bir amaç ile çalışma yapılıyorsa kullanılacak yöntemin detayları o amaç için özel olarak değiştirilecektir. Yapılan tüm vefk çalışmaları tamamen kişiye özeldir ve başka hiç kimse tarafından kullanılmamalıdır.

Medyum Ali Gürses Hoca vefk çalışmaları, aşk büyüsü, bağlama büyüsü, rızık açma büyüsü, kısmet açma büyüsü, ikna büyüsü, büyü bozma, yıldızname gibi birçok konuda çalışmalarını yürütüyor. Medyum Ali Gürses‘e 0535 590 62 75 numaralı telefondan veya medyumalibey@gmail.com mail adresinden ulaşılabilir.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

Yorum yapılmamış

Leave a Reply