Medyum Ali Gürses

Soğutma Büyüsü

Medyumluk konusunda kimi zaman geleneksel yöntemler, diğer büyü yöntemlerine kıyasla daha fazla etkin olmakta, daha hızlı sonuç vermektedir. Bu yöntemlerin belirlenmesinin sorumluluğu tamamen medyum hocaya aittir. Eğer medyum hoca, kullanacağı yöntemi doğru şekilde belirlerse, yeni veya eski olması fark etmeksizin istenen soğutma büyüsü en hızlı şekilde yapılabilir.

Medyum hocalar, soğutma büyüsünü yaparken karşı tarafın enerjisinden mümkün olduğu kadar yararlanır. Çoğu zaman medyum hocanın nefes gücü kullanılarak gerçekleştirilen özel çalışmalarda, bazı durumlarda bundan daha farklı bir teknik uygulanır. Farklı olarak yapılan teknikte, medyum hoca soğutma büyüsü için kendi nefesini kullanmaz, soğutulmak istenen kişilerin enerjilerini kullanır.

Bu yöntem tercih edildiği zaman, medyum hoca iki kişi arasında yeni bir bağ oluşturur. Bu bağ, ne aşk ne de sevgi bağına benzer. Tamamen farklı bir niteliğe sahiptir. Tarih boyunca çok nadir ve sadece işinin ehli medyum hocalar tarafından kullanılan bu soğutma büyüsü yönteminde, kişiler arasında kurulan bu bağ, her daim kişilerin en nefret ettikleri huyları ortaya çıkarır. Soğutma büyüsü yapılmak istenen iki kişi, normal bir şekilde sohbet ediyor olsa bile, konu en sonunda birbirlerinin en nefret ettikleri huylara, konulara gelir. Bu şekilde güçlenen bu bağ, en sonunda kişileri normal şekilde konuşamaz hale getirir ve aralarında düzelmeyen, kalıcı bir soğukluk oluşturur. Bu soğutma büyüsü yöntemi, en eski ve en etkili yöntemlerden biri olarak kabul edilmektedir.

Sadece Türkiye değil, başta Almanya olmak üzere yurtdışında birçok yere de hizmet veren Medyum Ali Gürses Hoca aşk büyüsü, bağlama büyüsü, rızık açma büyüsü, kısmet açma büyüsü, ikna büyüsü, büyü bozma, yıldızname gibi birçok konuda çalışmalarını yürütüyor. Medyum Ali Gürses‘e 0535 590 62 75 numaralı telefondan veya medyumalibey@gmail.com mail adresinden ulaşılabilir.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

4 Yorum

 • Reply Melek at

  Bendeki şanssızlık dünyada kimsede yok diyebilirim öyle böyle değil elime aldığım alet iki kullanımdan sonra bozulur işim gücüm rast gitmez olacak şey olmaz ben bu konudan ciddi depresyona girip piskologa bile gittim ama asıl sebep maneviyatmış artık son çare diye bakıyordum hiç inanmam normalde böyle şeylere yalan dolan gözüyle bakardım ama ailemde ısrar edince ali gürses hocayı buldum telefon nosu 05355906275 vefk yaptırdım çalışmayı kargoyla gönderdi üstümde taşıdım bir hafta kadar sürede gelmişti zaten hocayla konuştuk ne yapmam gerektiğini ne kadar inanmasamda belki diyerek yaptım inanmayarak büyük hata etmişim resmen bir haftadan itibaren hayatım düzene girdi işim gücüm rastgitmeye başladı ben eskiden maneviyatı zayıf biriydim bu vefkin böyle etkili olduğunu gördükten sonra inançlı biriyim artık diğer hocaları bilmem doğrudur yanlıştır bişey diyemem ama ben kendi gözlerimle şahit oldum üstümdeki değişime bu yüzden ali gürses hocayı kesinlikle tavsiye ediyorum

 • Reply Yelda at

  Bazınız belki beni yargılar ama benim durumum çok farklı o yüzden benim yerime kendinizi koymadan yargılamamanızı öneririm. Ben ayırma amacıyla papaz büyüsü yaptırdım medyum ali hoca ya ama büyüyü kendime ve kocama yaptırdım. Aile baskısı zoruyla evlendik, evde huzurum hiç yok. Çok baskıcı biri, boşanmanın lafını bile açtırmıyordu. Çaresiz kaldığım için bu yola başvurdum, uzaklaşayım da yaşamım daha huzurlu olsun diye düşündüm. Bir haftada çalışma geldi, hızlı tutması için ne gerekiyorsa yapalım demiştim ali hocaya, bana 1-21 gün arasında tutar zaten papaz büyüsü, en hızlı çalışmalardan biridir dedi. Bendeki etkinin tam gününü net hatırlamıyorum ama 7-10 gün arasında sonuç almıştım. Şu an çok şükür bana işkence gibi gelen o evden kurtuldum ailemin yanındayım huzurluyum mutluyum. Böyle olacaksa hiç olmasın evlilik ömür boyu tek kalayım çok daha iyidir diye düşünüyorum. Yaşamayan bilemez bunu yaşayan da bana hak verir mutlaka. Benzer derdi olanlar kendisinden bilgi alsın derim medyumali.com web sayfası 05355906275 telefonu…

  • Reply Gece at

   Mrb. Tam olarak yukarıda denildiği gibi mi oldu . Bide ayrılmamız ne kadar sürdü tam.????

 • Reply sami at

  Bir sorum olacak tecrübeli arkadaşlara. Ben daha önce evlendim ve boşandım, boşandığım eşimle ayrılmak istemiyordum, sorunları çözemediğimiz için mecburen ayrılmak zorunda kaldık. Daha doğrusu o ayrılmayı istedi.
  Ben şimdi bir çalışma yaptırmak istiyorum, eski eşimin tekrar bana geri dönmesi için. Aramızdaki ilişki tam olarak kopmadı, hala bir umut var diyebilirim ama bunun istediğim gibi olabilmesi için mutlaka bir çalışma yaptırmam ve destek almam gerekli.
  Sanırım vefk ile yapılabiliyormuş? Hangi çalışmayı yaptırmalıyım? Bir de Medyum Ali Gürses bu konuda yardımcı oluyor mu? Çevremdeki arkadaşlarım hep kendisini öneriyor, benim de içime siniyor kendisi. Yapıyorsa bilgi verebilir misiniz lütfen?

 • Leave a Reply