Medyum Ali Gürses

Soğutma Büyüsü

Medyumluk konusunda kimi zaman geleneksel yöntemler, diğer büyü yöntemlerine kıyasla daha fazla etkin olmakta, daha hızlı sonuç vermektedir. Bu yöntemlerin belirlenmesinin sorumluluğu tamamen medyum hocaya aittir. Eğer medyum hoca, kullanacağı yöntemi doğru şekilde belirlerse, yeni veya eski olması fark etmeksizin istenen soğutma büyüsü en hızlı şekilde yapılabilir.

Medyum hocalar, soğutma büyüsünü yaparken karşı tarafın enerjisinden mümkün olduğu kadar yararlanır. Çoğu zaman medyum hocanın nefes gücü kullanılarak gerçekleştirilen özel çalışmalarda, bazı durumlarda bundan daha farklı bir teknik uygulanır. Farklı olarak yapılan teknikte, medyum hoca soğutma büyüsü için kendi nefesini kullanmaz, soğutulmak istenen kişilerin enerjilerini kullanır.

Bu yöntem tercih edildiği zaman, medyum hoca iki kişi arasında yeni bir bağ oluşturur. Bu bağ, ne aşk ne de sevgi bağına benzer. Tamamen farklı bir niteliğe sahiptir. Tarih boyunca çok nadir ve sadece işinin ehli medyum hocalar tarafından kullanılan bu soğutma büyüsü yönteminde, kişiler arasında kurulan bu bağ, her daim kişilerin en nefret ettikleri huyları ortaya çıkarır. Soğutma büyüsü yapılmak istenen iki kişi, normal bir şekilde sohbet ediyor olsa bile, konu en sonunda birbirlerinin en nefret ettikleri huylara, konulara gelir. Bu şekilde güçlenen bu bağ, en sonunda kişileri normal şekilde konuşamaz hale getirir ve aralarında düzelmeyen, kalıcı bir soğukluk oluşturur. Bu soğutma büyüsü yöntemi, en eski ve en etkili yöntemlerden biri olarak kabul edilmektedir.

Sadece Türkiye değil, başta Almanya olmak üzere yurtdışında birçok yere de hizmet veren Medyum Ali Gürses Hoca aşk büyüsü, bağlama büyüsü, rızık açma büyüsü, kısmet açma büyüsü, ikna büyüsü, büyü bozma, yıldızname gibi birçok konuda çalışmalarını yürütüyor. Medyum Ali Gürses‘e 0535 590 62 75 numaralı telefondan veya medyumalibey@gmail.com mail adresinden ulaşılabilir.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

Yorum yapılmamış

Leave a Reply