Medyum Ali Gürses

Eskişehir Büyü Bozan Hocalar

Eskişehir büyü bozan hocalar sayesinde insanlar büyülerin negatif enerjisinden arınabilmektedir. Büyüler kötü niyetle yapılmışsa insanların üzerinde çok kötü etkiler bırakabilmektedir. Büyüye maruz kalan insan hayat enerjisini yitirmektedir. Büyüye maruz kalan insan, dini inancı olan biriyse; dine karşı soğukluk hissetmektedir. Aileleriyle ve arkadaşlarıyla arası bozulmaktadır. İş hayatından verim alamamaktadır. Sürekli uyuklamaktadır. Bazı büyülerin etkisiyle de başka boyutlardaki negatif enerjilerle temas yaşayabilmektedir. Bu tür durumlar sonucunda da kişi kendisi olmaktan çıkmaktadır.

Eskişehir büyü bozan hocalar eğer ruh yolculuğunu tamamlamış, ilmini ve nefesini iyilik için kullanan gerçek medyum ve hocalar ise diğer hocalarla da fikir birliği içinde olarak; bu tür insanların öncelikle tıp bilimine başvurması gerektiğini söylemektedir. Doktor kontrolünde eğer bir şey çıkmazsa veyahut tedavi edilemezse hocalarda yardım alınmalıdır. Gerçek hocalar; ilimle bilimin iç içe olduğunu fark etmiş ve buna uygun davranan insanlardır. Bilime karşı duran; kişiyi etkisi altına alıp taciz, istismar ve dolandırıcılık yapan insanların medyumlukla ve hocalıkla bir bağlantısı bulunmamaktadır. Bu tür sahtekarlık yapan insanları iyice araştırmak ve uzak durmak gerekmektedir. Sitemiz de bu doğrultuda görev yapmaktadır.

Şiir ile Büyü

Şiir ile büyü eski zamanlarda birlikte anılan iki olgu olarak tanımlanmıştır. Bunun ana nedeni ikisinde de sözcüklerin yan yan gelmesi ve coşkulu şekilde okunmasından kaynaklı olmaktadır. Bazı inanışlara göre ise büyüyle beraber şiir gelişimini tamamlamış ve bugünkü haline ulaşmıştır.

Eskişehir’de en çok şu ilçelerden medyum aratılıyor:

Alpu
Beylikova
Çifteler
Günyüzü
Han
İnönü
Mahmudiye
Mihalgazi
Mihalıççık
Odunpazarı
Sarıcakaya
Seyitgazi
Sivrihisar
Tepebaşı

Büyü Bozmak İçin Gerekenler

Her büyü farklı yöntemler kullanılarak yapılmaktadır. Bu yüzden de her büyünün bozulması için farklı yöntemler uygulanmaktadır. Büyülerin ne olduğunun tespiti ve çözülmesi için gereken şeylerin listesini ancak ilim ve irfan sahibi, ruhu ile manevi yolculuğunu kavramış hocalar bilmektedir. Bu tür hocalarla çalışmak büyülerin bozulması için önem arz etmektedir. Kara büyülerin muskaları bataklık gibi ulaşılması imkânsız yerlere atılmışsa; büyüler çok zor bozulmaktadır. Bu tür büyüleri ancak yüksek mertebeye sahip, nefesi kuvvetli, alim sayılabilecek hocalar bozabilmektedir.

Büyüleri bozmak için dualara da ihtiyaç duyulmaktadır. Duaların yarattığı enerji ile büyülerin tesiri kişiden uzaklaşmaktadır. Nas ve Felak süreleri İslamiyet’te büyülerin ve nazarın etkisini azaltmak amacıyla okunmaktadır. Çeşitli dinlerde de iyi enerjiler ortaya çıkaran tılsımlı sözcükler bulunmaktadır. Bu sözcükleri ancak medyumlar ve hocalar bilmektedir. Bu yüzden büyüyü kişi kendi kendine bozamamaktadır. Mutlaka profesyonel bir yardıma ihtiyaç duymaktadır.

Eskişehir büyü bozan hocalar ile çalışmak isteyen insanlar aralarında bulunan gerçek hocayı tespit etmelidir. Her büyüyü her hoca bozamamaktadır. Kiminin bilgisi kiminin nefesi yetersiz kalabilmektedir.

Medyum Ali Gürses Hoca aşk büyüsü, bağlama büyüsü, rızık açma büyüsü, kısmet açma büyüsü, ikna büyüsü, büyü bozma, yıldızname gibi birçok konuda çalışmalarını yürütüyor. Medyum Ali Gürses‘e 0535 590 62 75 numaralı telefondan veya [email protected] mail adresinden ulaşılabilir.

Previous Post Next Post

Bu yazılar da ilginizi çekebilir:

1 Yorum

  • Reply Tavsiye at

    Buradan bir arkadaşın yazdığı yorum üzerine ben de Ali Hoca ile çalıştım. Dediği gibi gerçekten hakkıyla işini yapan biri. Benim sorunumla alakalı olup olmayacağına bakmadan net bir şey söylemeyelim, mağduriyet yaşatmayalım dedi iki gün zaman istedi, sonrasında bana işlem yapılabileceğini söyledi. Dürüstlüğü buradan bile anlaşılıyor.
    Benim olayım da borç meselesiydi, sevdiğim bir akrabam borç aldı ödemedi, ödemeye gücü var maddiyatı var ama ödemedi. Huyu öyleymiş dedim üstelemedim ama herkesin paraya ihtiyacı var sonuçta.
    Ali gürses hocayla bu konuda çalıştım, bir haftada işlemi tamamlayıp adresime gönderdi. İlgisi alakası on numara bir hoca. Sonuçları da bir ay olmadan aldım, bir ay içinde tüm borcunu taksit taksit getirdi. Tek bir defa bile sormama gerek kalmadı.
    Allah ali gürses hocadan da hocayı bulmama yardım eden o yorumu yazan arkadaşdan da razı olsun şimdi o yorumu bulamadım ama benzer sıkıntısı olan arkadaşlar için öneririm Ali beyi kesinlikle [email protected] mail adresi hep mailden iletişim kurduk her gün mutlaka döndü bu yoğunlukta Allah razı olsun

  • Leave a Reply